0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Kaip tapti dama

5.0
(2 įvertinimai) Įvertinkite
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2016-06-09 Daina

Puiki. Lengvai skaitėsi. Ir dar kartą primenanti, kad dideli dalykai slypi mažuose.


Šiuo metu neparduodama

2021-10-31 9.99 SoldOut

Knygos "Kaip tapti dama" aprašymas

Eglė Zakaraitė – harmoningo gyvenimo lektorė, įkvėpėja tobulėti, asmeninių pokyčių konsultantė. Sėkmingai pritaikiusi savo žinias, jau 5 metus valdo įvairius verslo projektus. Teikia individualias ir grupines asmeninio tobulėjimo konsultacijas. Ji tiki, kad viskas gyvenime priklauso nuo mūsų pačių: minčių, žodžių ir veiksmų. „Niekas – neturi teisės smerkti kito žmogaus už jo klaidas, nes niekas nežino kas jį privertė gyvenime suklysti. Nėra idealių žmonių. Todėl nevaidinkime visažiniais ir nefantazuokime apie nebūtus dalykus, jei nežinome tikrosios žmogaus gyvenimo praeities".


"Prieš jus esanti knyga nepaprasta savitu, atviru ir nuoširdžiu pasakojimu. Tai knyga, kuri nedalys patarimų, kaip atrodyti
elegantiškai ar elgtis pagal etiketą, nes visos oraus elgesio taisyklės jau seniai žinomos, trūksta nedaug - tik mokėti jų laikytis. Tai knyga apie amžinąsias gyvenimo vertybes, apie niekada nemirštančią viltį, meilę, ištikimybę, kurios kovoja su amžinai egzistuojančiu blogiu. Knygos siužete pateiktos įžvalgos leis jums patikėti tuo, kad žmogaus gyvenimo kokybė priklausotik nuo jo minčių, žodžių ir veiksmų. Tai istorija kiekvienai merginai, kuri šiuo metu jaučiasi pasimetusi gyvenime, kuriai sunku pamiršti praeities klaidas, neleidžiančias jai tobulėti toliau. Tai istorija toms, kurios netiki, kad meilė vyrui egzistuoja be pinigų. Tai romanas, kuris privers jus susimąstyti, ar iš tiesų gyvenate taip, kaip norite gyventi. Tikiuosi šia knyga įkvėpti bent šiek tiek vilties nepasiduoti, nors ir kaip gyvenime bebūtų sunku, nes viltis miršta paskutinė. Ir po daugelio metų visiems garsiai pasakyti, kad aš esu dama."

Eglė Zakaraitė


Kaip tapti dama, 2 dalis


Kaip tapti dama, 3 dalis


„Kaip tapti dama“ – tai knyga apie amžinąsias gyvenimo vertybes, kurios kovoja su amžinai egzistuojančiu blogiu.


PRATARMĖ

PRATARMĖDama - tai savimi pasitikinti, laisva asmenybė, kuriai pirmiausia rūpi jos nuolatinis asmeninis tobulėjimas. Tai moteris, kuri vienu metu yra atsidavusi savo darbui, vyrui - pavyzdinga žmona, rūpestinga mama savo vaikams. Tai moteris, kuri niekada nepamiršta savo tikrosios "AŠ". Tai moteris, kuri negyvena pagal sampratą "aš nekuriu tikrovės", ji nieko nekaltina, jeigu nutinka kažkas blogo, nes supranta, kad ji pati kuria savo rojų žemėje. Tai naujo prasidedančio amžiaus moteris, kuri, pavargusi nuo dabartinių visuomenėje įsigalėjusių moters elgesio stereotipų ir taisyklių, keičiasi tam, kad taptų iš tiesų laiminga. Ji išmintinga, supratinga, sąžininga sau ir kitiems, atsidavusi šeimai, švelni, trapi ir kartu savarankiška, žinanti, ko nori iš gyvenimo. Juk šiuolaikinėje visuomenėje moterys laiko ne tik visus keturis namų kampus, puoselėja

šeimos židinį, bet ir dirba, siekia karjeros aukštumų, valdo verslus, taip dažnai pamiršdamos save. Šis nenuspėjamas gyvenimiškas romanas įkvėps jus į save pažvelgti iš šalies - o kaipgi gyvenate jūs? Galbūt išmoksite iš naujo svajoti taip, kad svajonės virstų realybe. Mylėti taip, kad meilė darytų ste buklus. Tikėti taip, kad tikėjimas jus vestų teisingu gyvenimo keliu. Pagrindinė knygos herojė visą gyvenimą ieškos atsakymo į klausimą, kaip tapti dama.

  • Autorius: Eglė Zakaraitė
  • Leidėjas: Eglė Zakaraitė
  • Išleidimo metai: 2015
  • Knygos puslapių skaičius: 224
  • Formatas: 14x21, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094087905

2016-06-09

Puiki. Lengvai skaitėsi. Ir dar kartą primenanti, kad dideli dalykai slypi mažuose.

2016-03-31

Labai puiki knyga! Rekomenduoju visoms!

Parašykite atsiliepimą apie "Kaip tapti dama"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Kaip tapti dama", kurią skaitytojams dovanoja Eglė Zakaraitė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Eglė Zakaraitė su knyga "Kaip tapti dama" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Kaip tapti dama" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Eglė Zakaraitė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Kaip tapti dama" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Kaip tapti dama" perkama kartu