0

Pirkėjų atsiliepimai

Kaip tapti iškiliu politiku ir laimėti rinkimus

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-05-31 4.6 SoldOut

Knygos "Kaip tapti iškiliu politiku ir laimėti rinkimus" aprašymas

Didelė dalis seimo narių daro didesnes ar mažesnes klaidas ir dažnai ne iš blogos valios, nors pasitaiko ir tokių, bet iš nemokėjimo dirbti politinį darbą. Autorius, įsigilinęs į mūsų politikų daromas kaidas, pasinaudojęs įvairių šalių parlamentinės veiklos tyrimų išvadomis, suformulavo patarimus, kaip politikui didinti savo veiklos veksmingumą, kaip bendrauti su rinkėjais, naudojantis pažangiausias metodais, tarp jų ir neurolingvistiniu programavimu. Pasinaudojant knygoje pateiktais patarimais politikui atsiveria didesnės galimybės tapti iškiliu politiku ir laimėti rinkimus.


Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Kaip tapti iškiliu politiku ir laimėti rinkimus"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Kaip tapti iškiliu politiku ir laimėti rinkimus", Algimantas Valentinas Indriūnas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Algimantas Valentinas Indriūnas su knyga "Kaip tapti iškiliu politiku ir laimėti rinkimus" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Kaip tapti iškiliu politiku ir laimėti rinkimus" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Algimantas Valentinas Indriūnas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Kaip tapti iškiliu politiku ir laimėti rinkimus" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Kaip tapti iškiliu politiku ir laimėti rinkimus" perkama kartu