0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Kaip tapti karalium

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Kaip tapti karalium


Šiuo metu neparduodama

2021-08-31 6.4 SoldOut
Knygos "Kaip tapti karalium" aprašymas
Kitą kartą...
Kaip ten toliau pasakoje būna? Ogi gyveno karalius ir karalienė. Gal ne vieni gyveno, nes paprastai vyras ir moteris, gyvenantys sykiu, turi nors vieną gandro atneštą arba po kopūsto lapu rastą vaiką.
Turi tai turi, bet ar karalių su karaliene vadina vyru ir pačia? Ogi ir karaliaus vaikai vaikais nesivadina, nes karaliaus vaikai – karalaičiai, princai arba princesės.
Tegu jį kur, tą karalių gyvenimą, ar ne? Bala žino, kodėl paprastų paprasčiausi žmoneliai, gyvenę dūminėse šiaudastogėse lūšnelėse, o ne rūmuose ar pilyse, – kodėl jie sukūrė ir sekė pasakas ne apie savo būstus, ne apie savo dorą ir paprastą gyvenimą, – o apie karalius, karaliūnus, karalienes, princus ir princeses, jų rūmus bei pilis aukštais kuorais, tas pilis supančius sodus su juose giedančiais stebuklingais paukščiais... vaje, koks ilgas sakinys, net kvapo jį rašant, o paskui ir skaitant, pritrūko.
Ogi ne viskas pasakyta, mes dar nieko nesužinojome, kas toje pasakoje dėjosi, kas nutiko karaliui ir karalienei, jų vaikams, jų tarnams, jų pasiuntiniams, jų juokdariui, jų skeptro ir karūnos laikytojams. Panašu, kad ir nesužinosime, kad ši pasaka taip ir neprasidės, o jeigu jau neprasidės, tai ir nesibaigs. Juk pasitaiko pasakų be galo, – pažinojau – gal derėtų pasakyti, turėjau, – vieną labai seną močiutėlę, žodžiu, senut senutėlę senelę, kuri užsimerkė pasaką besekdama... ir nusinešė amžinybėn viską o viską, kas galėjo jos pasakoje toliau nutikti.


Parašykite atsiliepimą apie "Kaip tapti karalium"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Kaip tapti karalium, kurią skaitytojams dovanoja Romas Sadauskas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Romas Sadauskas su knyga Kaip tapti karalium jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Kaip tapti karalium patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Romas Sadauskas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Kaip tapti karalium palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Kaip tapti karalium" perkama kartu