TIESIOG -30% visoms knygoms su kodu: KALĖDOS

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje *

Kaip tapti sveikam, pažinus gyvenimo džiaugsmą

4.5
(2 įvertinimai) Įvertinkite
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2021-04-26 Judita

Šitas autorius - yra geriausias atradimas mano gyvenime. Kiek daug pozityvo ir svarbiausia, kad žmonės, kurie nori gyventi sveikai be jokių chemijų ir vaistų - tiesiog privalo perskaityti bent vieną autoriaus knygą.


Šiuo metu neparduodama

2023-12-31 10.99 SoldOut

Knygos "Kaip tapti sveikam, pažinus gyvenimo džiaugsmą" aprašymas

Slavų-arijų Vedose parašyta: „Pažindami mus supantį „Jav“ (regimąjį) pasaulį, anksčiau ar vėliau aiškiai suprantame tai, kad pradedame pažinti save, nes mūsų egzistavimas „Jav“ pasaulyje yra neatskiriama mūsų pačių dalis.“
Pavyzdžiui, Biblijoje pasakyta: „Neieškokite Dievo karalystės nei danguje, nei rojaus Žemėje, toji karalystė – kiekvieno iš mūsų viduje.“ Be to, jau keletą šimtmečių ant garsiosios šventyklos esantis užrašas skamba: „Pažink save.“
Ir dzenbudizme yra puikus posakis: „Jeigu žmogus ieško tiesos aplink save, tai jis ją mindo kojomis.“

Ši knyga „Kaip tapti sveikam, pažinus gyvenimo džiaugsmą“ - pirmoji iš knygų serijos apie pasąmonės paslaptis, joje pateikiamas labai veiksmingas įvairių problemų sprendimo modelis. Jį galima panaudoti ne tik plačiam ligų kompleksui gydyti, bet ir tokioms asmeninio gyvenimo sferoms kaip darbas, santykiai, šeima, pinigai normalizuoti. Šis sprendimo modelis - paprastas ir prieinamas kiekvienam, kuris panorės jį įvaldyti. Tik noriu iš karto jus įspėti: neįsikibkite į šitą modelį kaip į panacėją nuo visų vargų ir nelaimių. Tegul tai bus tik viena iš pakopų jūsų Pažinimo kelyje. Kai suprasite, kad valdote jį tobulai, pradėkite ieškoti sau kažko nauja.


  • Autorius: Valerij Sinelnikov
  • Leidėjas: Baltosios gulbės
  • Išleidimo metai: 2021
  • Knygos puslapių skaičius: 464
  • ISBN ar kodas: 9786098303001
  • Vertėjas: Laima Valiuško
  • Iš kokios kalbos versta: rusų

Kiti taip pat domėjosi


2021-05-06

Nežinau, man nepasirodė labai kažkuo išskirtinė. Tikrai yra gerų patarimų, bet jau lyg ir girdėti. Na, pasikartojimui ir priminimui tai gerai :)

2021-04-26

Šitas autorius - yra geriausias atradimas mano gyvenime. Kiek daug pozityvo ir svarbiausia, kad žmonės, kurie nori gyventi sveikai be jokių chemijų ir vaistų - tiesiog privalo perskaityti bent vieną autoriaus knygą.

Parašykite atsiliepimą apie "Kaip tapti sveikam, pažinus gyvenimo džiaugsmą"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Saviugdos knygos

Valerij Sinelnikov pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Kaip tapti sveikam, pažinus gyvenimo džiaugsmą", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Kaip tapti sveikam, pažinus gyvenimo džiaugsmą" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Kaip tapti sveikam, pažinus gyvenimo džiaugsmą" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Kaip tapti sveikam, pažinus gyvenimo džiaugsmą"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Valerij Sinelnikov tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Kaip tapti sveikam, pažinus gyvenimo džiaugsmą" perkama kartu