0

Kaip tapti tobula namų šeimininke

5.0
(1 įvertinimai)
Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
KALĖDINIŲ DOVANŲ IDĖJOS
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
2020-10-28 Laura

Informacija

Kaip tapti tobula namų šeimininke

  • Leidėjas: Presvika
  • Išleidimo metai: 2010
  • Formatas: 22x25, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 160
  • ISBN ar kodas: 9789955223573

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Kaip tapti tobula namų šeimininke" aprašymas

Tegul jūsų namai tampa laimingesni ir patogesni!


Namai turėtų būti rojus, vieta, kur galima pasislėpti nuo visų gyvenimo negandų. Dažnai mums stinga ir laiko, ir energijos namus paversti jaukiu būstu. Tačiau padedamos Antėjos, puikios šeimininkės, galite sukurti pasididžiavimo vertus namus.


Šis vadovas – tikra lobių skrynia. Čia gausu patarimų, kaip atsikratyti prisikaupusio šlamšto ir namus padaryti švarutėlius. Knygoje atskleidžiama, kaip rengti namie smagias pramogas ir sukurti draugišką aplinką. Ir visa tai mažiausiomis lėšomis ir pastangomis!


Knygoje Kaip tapti tobula namų šeimininke pateikti patarimai tikrai pravers kiekvienai, nesvarbu, kas jūs – namų šeimininkė, jauna specialistė ar studentė, besikurianti pirmuose savo namuose. Vadovaudamiesi jais pamatysite, kad jūsų namai netrukus taps pasididžiavimo verta vieta, kurioje gera ilsėtis ir bendrauti.


Taupydamos laiką ir pinigus, tapkite švaros karalienėmis ir savo būstą paverskite puikiais namais!

2020-10-28

Parašykite atsiliepimą apie "Kaip tapti tobula namų šeimininke"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Knygos moterims

Anthea Turner parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Kaip tapti tobula namų šeimininke, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Kaip tapti tobula namų šeimininke aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Kaip tapti tobula namų šeimininke už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Kaip tapti tobula namų šeimininke? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Anthea Turner tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Kaip tapti tobula namų šeimininke" perkama kartu