0

Kaip tapti valstybe: sienos ir erdvės Gruzijos teritoriniuose konfliktuose

  • Nuolaida knygai -35%
Kaina internetu: 13,99 €
Kaina knygyne: 21,39 €*
Sutaupote: 7.40 € (35%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Kaip tapti valstybe: sienos ir erdvės Gruzijos teritoriniuose konfliktuose

  • Leidėjas: Vilniaus universiteto leidykla
  • Išleidimo metai: 2017
  • Knygos puslapių skaičius: 274
  • ISBN ar kodas: 9786094598777

2020-10-31 13.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Kaip tapti valstybe: sienos ir erdvės Gruzijos teritoriniuose konfliktuose" aprašymas

Ši knyga "Kaip tapti valstybe: sienos ir erdvės Gruzijos teritoriniuose konfliktuose" atsirado iš nuostabos ir smalsumo, kai, gavusi progą ilgiau pagyventi Gruzijoje, suvokiau, jog čia, vos didesnėje teritorijoje nei Lietuva, veikia ne vienas, o trys vienas nuo kito atsiskyrę, tačiau politiškai ir istoriškai susiję politiniai dariniai. Be jų gruzinai neįsivaizduoja savo šalies, tačiau apie juos jiems itin sunku šnekėti. Kalbu apie pačią Gruziją bei dvi jos teritorijas – Abchaziją ir Pietų Osetiją, formuojančias save kaip suverenias teritorines politines bendruomenes.
Knygoje "Kaip tapti valstybe: sienos ir erdvės Gruzijos teritoriniuose konfliktuose" analizuoju, kaip sienų kūrimo ir teritorijų kontrolės praktikos, nuo XX a. pabaigos įvairiai veikiančios Abchazijoje ir Pietų Osetijoje, leidžia formuotis tokiam reiškiniui kaip valstybingumas de facto. Kitaip tariant, įvairios sienijimo praktikos ne tik atriboja vieną valstybę nuo kitos, bet ir padeda elgtis kaip valstybei - taigi ir būti valstybe. Tad šioje knygoje "Kaip tapti valstybe: sienos ir erdvės Gruzijos teritoriniuose konfliktuose" tiriamas konkretus atvejis, tačiau sykiu kalbama apie tai, kaip veikia šiuolaikiniai tarptautiniai santykiai, kokį vaidmenį juose vaidina teritorijos bei sienos ir ką reiškia tapti valstybe XXI a. pasaulio politikoje.

Parašykite atsiliepimą apie "Kaip tapti valstybe: sienos ir erdvės Gruzijos teritoriniuose konfliktuose"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Politika

Dovilė Jakniūnaitė parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Kaip tapti valstybe: sienos ir erdvės Gruzijos teritoriniuose konfliktuose, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Kaip tapti valstybe: sienos ir erdvės Gruzijos teritoriniuose konfliktuose aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Kaip tapti valstybe: sienos ir erdvės Gruzijos teritoriniuose konfliktuose už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Kaip tapti valstybe: sienos ir erdvės Gruzijos teritoriniuose konfliktuose? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Dovilė Jakniūnaitė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Kaip tapti valstybe: sienos ir erdvės Gruzijos teritoriniuose konfliktuose" perkama kartu