Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Kaip tapti žinomam. Etiški ryšiai su visuomene

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2024-07-31 2.89 SoldOut

Knygos „Kaip tapti žinomam. Etiški ryšiai su visuomene“ aprašymas

Knygoje "Kaip tapti žinomam. Etiški ryšiai su visuomene" pateikti praktiniam pritaikymui skirti patarimai. Jie padės visuomenei
papasakoti apie save.

Autorius - ryšių su visuomene bendrovės "EPRS
Vilnius" bendrasavininkis - paprastai aiškina, kaip efektyviausiai
panaudoti ryšių su visuomene galimybes, pateikia bendravimo su lietuviška
žiniasklaida klaidingų ir sėkmingų pavyzdžių, kuriuos surinko dirbdamas "Hill
& Knowlton", "DDB & Co. ir Katkevičius" bei "Edelman"
tarptautinių ryšių su visuomene tinklų agentūrose, taip pat patarinė­damas
Lietuvos Respublikos Prezidentui krizės valdymo klausimais apkaltos proceso
metu.

Knygoje pateikti pavyzdžiai padės atlikti dažniausiai pasitaikančias
ryšių su visuomene užduotis: rašyti pranešimus žiniasklaidai, rengti spaudos
konferencijas, informuoti žiniasklaida.


"Kiekvienoje viešoje veikloje visada svarbiau-si konkretūs žmonės, jų idėjos ir darbai. Kita vertus, šiandienos pasaulyje, kai žinios ir informacija valdo labai daug, ryšiai su visuomene iš tiesų svarbūs. Manyčiau, kad tinkamai organizuota ryšių su visuomene kampanija gali lemti iki 15-20 proc. sėkmės."

Rolandas Paksas Lietuvos Respublikos Prezidentas


"Propagandos ir ryšių su visuomene atskyrimas yra dirbtinis. Kodėl? Žodis "propaganda" turi neigiamą atspalvį, o jį ištarus tarsi išnyra rudas ar raudonas baubas, tačiau riba yra aiški, nors ir neapčiuopiama, - tai etika. Žinoma, šią ribą savaip suprastų Hipokratas ir Makiavelis.

Svarbus ryšių su visuomene santykis su rinkodara ir įmonės strategija. Įmonės vadovai privalo įsisąmoninti savo strategiją ja turėsime dar vieną teoriškai apibendrintą ir praktiniais pavyzdžiais pagrįstą išorės ir vidaus komunikacijos vadovą, padėsiantį siekti ryšių su visuomene veiklos kokybės ir etiškumo."


Audronė Nugaraitė Vilniaus universiteto Žurnalistikos instituto docentėParašykite atsiliepimą apie „Kaip tapti žinomam. Etiški ryšiai su visuomene“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Viešasis sektorius

Liutauras Ulevičius pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą „Kaip tapti žinomam. Etiški ryšiai su visuomene“, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos „Kaip tapti žinomam. Etiški ryšiai su visuomene“ aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos „Kaip tapti žinomam. Etiški ryšiai su visuomene“ už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą „Kaip tapti žinomam. Etiški ryšiai su visuomene“? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Liutauras Ulevičius tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su „Kaip tapti žinomam. Etiški ryšiai su visuomene“ perkama kartu