0

Kaip tapti žvaigžde gyvenime

  • Nuolaida knygai -64%
Kaina internetu: 3,99 €
Kaina knygyne: 10,99 €*
Sutaupote: 7.00 € (64%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Kaip tapti žvaigžde gyvenime

  • Leidėjas: Satwa
  • Išleidimo metai: 2013
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 272
  • ISBN ar kodas: 9789986573784

2020-11-30 3.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Kaip tapti žvaigžde gyvenime" aprašymas

Knyga „Kaip tapti žvaigžde gyvenime. 30 NLP taisyklių, kurios apvers jūsų gyvenimą“ - tai kelias į klestėjimą. Norite tapti prezidentu? Pamilti karalienę? Uždirbti milijoną? Su NLP nieko nėra paprasčiau!

Paprastai knygos apie NLP yra pernelyg protingos, nuobodžios ir sunkiai suprantamaos, todėl vargas skaitytojui, kuris tikėjosi, kad NLP padės jo gyvenimą nudažyti ryškiomis spavomis, ir įpusėjęs knygą skaitytojas pradeda lapnoti ausimis ir nuobodžiaudamas galvoti: "Gal reikia pasiųsti velniop šias taisykles, inkarus ir visokius raportus?"

Bet kas sakė, kad nebūna stebuklų? Štai prieš jus pirmoji stulbinanti knyga apie NLP. Knygą „Kaip tapti žvaigžde gyvenime. 30 NLP taisyklių, kurios apvers jūsų gyvenimą“ Jūs ją skaitysite su malonumu! Čia aprašomos pačios veiksmingiausios ir lengvai pritaikomos technikos bei superefektyvios autorinės metodikos, kurios taps jūsų vedliu kelyje į sėkmę.


Iš rusų kalbos vertė Neringa Černiauskienė

Parašykite atsiliepimą apie "Kaip tapti žvaigžde gyvenime"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Kaip tapti žvaigžde gyvenime, kurią skaitytojams dovanoja Diana Balyko. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Diana Balyko su knyga Kaip tapti žvaigžde gyvenime jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Kaip tapti žvaigžde gyvenime patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Diana Balyko. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Kaip tapti žvaigžde gyvenime palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Kaip tapti žvaigžde gyvenime" perkama kartu