0

Pirkėjų atsiliepimai

Kaip tekantis vanduo

Kaina: 2,99 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-07-31 2.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Kaip tekantis vanduo" aprašymas

Marguerite Yourcenar (1903-1987) - žymi prancūzų ir belgų rašytoja klasikė, intelektualė, pirmoji moteris, išrinkta Prancūzų akademijos nare (1980), daugelio romanų, esė, eilėraščių rinkinių autorė, vertėja, kritikė, įvairių literatūros premijų laureatė. Pasak garsaus prancūzų kritiko Jeano d'Ormessono, "Yourcenar esmę atskleidžia reiklumas, kuris prieštarauja šios epochos tendencijoms. Trumpai tariant, ji nepasitiki laime. Ji niekina laimę ir jai priešpriešina tarnystę - tai turbūt tiksliausias žodis, apibrėžiantis jos asmenybę bei kūrybą".

Knygą "Kaip tekantis vanduo" sudaro trys apsakymai, sukurti 1925 m., peržiūrėti 1935 m., o atskira knyga išleisti tik 1981-aisiais. Kūrinių veiksmo laikas apima XVI-XVII amžius. Pirmame apsakyme "Anna, soror..." vaizduojama tragiška brolio ir sesers meilė Neapolyje. Apsakymo "Nežinomas žmogus" veiksmas vyksta Rembrandto laikų Amsterdame, jo herojus Natanaelis - paprastas žmogus, naivus ir atviras pasauliui. Apsakyme "Gražus rytas" jo sūnus Lozorius prisideda prie keliaujančiųjų aktorių trupės ir gauna galimybę nugyventi daugybę skirtingų gyvenimų.

Skaitytojai Yourcenar kūrybą jau spėjo pamėgti. Lietuvių kalba išleistas romanas "Filosofinis akmuo" (2001, 2006), "Adriano memuarai" (1986, 1996), "Rytietiškos novelės" (2008).
Visiems rašytojos kūriniams būdinga subtili, poetiška kalba, tapybiški vaizdai ir filosofinės įžvalgos.

Iš prancūzų kalbos vertė Pranas Bieliauskas


  • Autorius: Marguerite Yourcenar
  • Leidėjas: Baltos lankos
  • Išleidimo metai: 2014
  • Knygos puslapių skaičius: 232
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955237433

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Kaip tekantis vanduo"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Šiuolaikinė užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Kaip tekantis vanduo", Marguerite Yourcenar. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Marguerite Yourcenar su knyga "Kaip tekantis vanduo" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Kaip tekantis vanduo" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Marguerite Yourcenar. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Kaip tekantis vanduo" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Kaip tekantis vanduo" perkama kartu