⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Kaip Tilis džiaugsmo ieškojo. Pasaka su uodega

2022-12-31 6.69 InStock
Į krepšelį

Knygos "Kaip Tilis džiaugsmo ieškojo. Pasaka su uodega" aprašymas

Knyga „Kaip Tilis džiaugsmo ieškojo. Pasaka su uodega“ skirta vaikams nuo 4 metų.

Tobula knyga jaukiems vakarams su vaikais – skaitykite, kalbėkitės, gaminkite, žaiskite ir džiaukitės vienas kito draugija.

Nykštukas Tilis kalno papėdės gyventojams kasmet dovanoja džiaugsmą, jis padeda jiems išgyventi tamsius ir šaltus žiemos vakarus. Bet kaip Tiliui dalintis džiaugsmu su kitais, jei šiemet jis krūtinėje tejunta šaltį ir tuštumą? Nykštukas nesėdi vietoje – tuojau pat išsiruošia ieškoti, kas pažadintų džiaugsmą širdyje. Įlindęs į olą kalnuose, Tilis sutinka paslaptingus kibučius. Viešėdamas pas juos nykštukas ne tik įsigyja naujų draugų, jis atranda kur kas daugiau, nei galėjo įsivaizduoti.

Kiekvieną pasakos skyrių lydi „uodega“ – „pasikalbėk“ ir „atlik“. Tai veiklos idėjos, susijusios su turiniu, ir klausimai pokalbiui su vaiku, kurie padės ugdyti emocinį intelektą, paskatins pasigilinti į save ir pagalvoti apie brangiausius žmones bei savo aplinką.

„Kūrybiškumas net pilkiausią kasdienybę gali paversti stebuklu – to išmokau būdama mama. O skaitymas ir bendra kūrybinė veikla yra nuostabus būdas megzti šeimos ryšius, patirti buvimo kartu džiaugsmą ir kurti prisiminimus!“
Kristina Savickytė

„Kaip Tilis džiaugsmo ieškojo. Pasaka su uodega“

Ugdo emocinį intelektą
Skatina daryti gerus darbus
Lavina vaizduotę ir kūrybiškumą
Skatina įsiklausyti į save ir pagalvoti apie kitus
Moko džiaugtis gyvenimu ir vertinti tai, ką turi
Padeda puoselėti bei sustiprinti vaiko ir tėvų ryšį

Kristina Savickytė – aktorė, rašytoja, ankstyvojo ugdymo mokyklėlės „Šilkaus pupa“ kūrėja, radijo laidų „Tėvystės įkvėpimai“ ir „Visi savi“ sumanytoja ir vedėja. Ji – trijų vaikų mama, šią knygą sukūrė su aštuonmečiu sūnumi Motiejumi Damanskiu.

Marija Smirnovaitė – vaikų knygų iliustruotoja, savo piešiniais papuošusi daugybę žymių lietuvių rašytojų knygų.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Kaip Tilis džiaugsmo ieškojo. Pasaka su uodega"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Skaitome kartu su vaiku

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Kaip Tilis džiaugsmo ieškojo. Pasaka su uodega", kurį pristato Ilona Bumblauskienė, Marija Smirnovaitė, Kristina Savickytė-Damanskienė, Marija Smirnovaitė, Motiejus Damanskis. Siūlome ne tik išsamų "Kaip Tilis džiaugsmo ieškojo. Pasaka su uodega" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Ilona Bumblauskienė, Marija Smirnovaitė, Kristina Savickytė-Damanskienė, Marija Smirnovaitė, Motiejus Damanskis. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Kaip Tilis džiaugsmo ieškojo. Pasaka su uodega". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Kaip Tilis džiaugsmo ieškojo. Pasaka su uodega" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Kaip Tilis džiaugsmo ieškojo. Pasaka su uodega" perkama kartu