Tik šiandien! -5% extra nuolaida su kodu: PIGU (nuolaidos sumuojasi)

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Kaip užauginti sūnų. Ryšio svarba auginant berniukus

4.8
(15 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 10,89 €
Kaina su kodu: 7,62 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Atsiėmimas Vilniuje
po 1 darbo val.
2023-02-14 Kornelija

Tikrai buvo naudingos informacijos ir susimąstyti skatinančių nuotaikų, ypač knygos pradžioje.


2024-07-31 10.89 InStock
Į krepšelį 7,62 € -30% su kodu
PATOGU

Knygos „Kaip užauginti sūnų. Ryšio svarba auginant berniukus “ aprašymas

Psichologas Michael C. Reichert knygoje „Kaip užauginti sūnų: ryšio svarba auginant berniukus“ remiasi ilgamečiais tyrimais ir siūlo planą, kaip užauginti berniukus į stiprius ir atjaučiantis vyrus. Autorius bando sulaužyti tradicinius stereotipus, apie tai, koks turi būti „tikras vyras“.

Psichologinė vaikų ugdymo ir auklėjimo knyga „Kaip užauginti sūnų: ryšio svarba auginant berniukus“ visų pirma skirta tėvams, tačiau ją būtina perskaityti ir pedagogams, treneriams, auklėtojams bei visiems žmonėms, kurie dirba su vaikais. Per pastaruosius porą dešimtmečių buvo atlikta daugybė naujų tyrimų, kurie gerokai praplėtė žinias apie berniukų mąstymą ir jausmus.

Michael C. Reichert iš auklėjimo bando išguiti senovinį požiūrį, kad berniukai savo emocijas turi užgniaužti, būti stiprūs ir lengvai pakelti visus gyvenimo atnešamus sunkumus. Paprastai šios paradigmos apie berniukų auklėjimą provokuoja agresiją, destrukciją bei skatina vaikus užsisklęsti.

Michael C. Reichert vaikų ugdymo ir auklėjimo knygoje „Kaip užauginti sūnų: ryšio svarba auginant berniukus“ siūlo nuoseklias instrukcijas, kaip padėti berniukams ugdyti jų socialines ir emocines savybes.

Autorius ragina nuolat išklausyti vaikus, įtikinti, kad jų mintys visada yra girdimos. Taip pat psichologas skatina padėti berniukams užmegzti ryšį su mokytojais ir treneriais bei kitais žmonėmis, kurie yra svarbūs jų gyvenime. Be abejo, knygoje akcentuojama ir bendravimo skatinimo svarba bei patikinimas, kad vaikui nebūtina tapti „tikru vyru“ ir jam nereikia užgniaužti emocijų.

Trumpame aprašyme, kurį rasite ant knygos nugarėlės, leidinį rekomenduoja ir vaikų bei paauglių psichologė Kamilė Borkovskienė.

Michael C. Reichert – žymus psichologas, daugybę metų konsultavęs ir atstovavęs vaikus. Jis dirbo su nepilnamečiais, patekusiais į teisinę sistemą, vadovavo psichiatrijos grupėms ligoninėje, o taip pat savarankiškai vertėsi klinikine praktika. Michael C. Reichert yra Pensilvanijos universiteto berniukų ir mergaičių gyvenimo tyrimo centro įkūrėjas. Autorius parašė keletą populiarių knygų apie berniukų psichologiją bei jų auklėjimą.

Iš anglų kalbos vertė Audronė Jonikienė ir Karina Juodelytė-Moliboga

Kviečiame įsigyti internetu šią ir kitas knygas apie vaikų auklėjimą. Pirkti online pigiau ir patogiau. Pas mus rasite naujausias įvairaus žanro knygas, taip pat nuolat skelbiame išpardavimus bei akcijas. Jų metu tiek dalykinius leidinius, tiek kūrinius su įtraukiančiais siužetais bei nepaprastais veikėjais parduodame už gerą kainą. Ką dėti į krepšelį? Nuspręsti padės aprašymai, santraukos, ištraukos, puslapių skaičius ar skaitytojų atsiliepimai bei apžvalgos.


  • Autorius: Michael C. Reichert
  • Leidėjas: Sofoklis
  • Išleidimo metai: 2020
  • Knygos puslapių skaičius: 320
  • Formatas: 14x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094443435

2023-02-14

Tikrai buvo naudingos informacijos ir susimąstyti skatinančių nuotaikų, ypač knygos pradžioje.

2023-02-10

Man tai buvo naudinga kaip berniukų mamai ir kaip auklėtojai. Puikios idėjos ir puikus paaiškinimai.

2023-02-09

Negaliu apsakyti, kokia gili yra ši knyga. Jei turite sūnų, jei dirbate su berniukais, mylėkite berniuką arba tiesiog pažįsti jį; Aš prašau jūsų perskaityti šią knygą.

2023-02-08

Tai nėra bloga knyga, tačiau galite skaityti tik pirmąjį ir paskutinįjį skyrius.

2023-02-01

Aš vertinu knygą, kuri leidžia jaustis taip, lyg darau teisingus dalykus, bet niekas šioje knygoje nebuvo nieko naujo.

2023-01-25

Bendra žinutė yra puiki, tačiau ji atrodė gana pasikartojanti. Esminius dalykus tikriausiai būtų galima sutrumpinti iki vieno ilgo esė / straipsnio.

2023-01-18

Vertingas įžvalgas turi ši knyga. Kai kuriuos iš jų jau žinojau, bet šioje knygoje tiesiog paaiškinama, kodėl taip yra.

2023-01-17

Santykių galia. Bet kas tiksliai? Kas svarbu, o kas mažiau? Apie tai ir yra visa ši knyga. Puiki knyga.

2020-12-18

Labai naudinga knyga, auginu du sūnus tai tikrai pravertė geriau suprasti, kas dedasi jų galvelėse. Radau puikių autoriaus patarimų. Ačiū.

2020-12-18

Autorius kalba svarbia tema, ankščiau berniukai būdavo auklėjami, kad verkti nėra vyriška ir panašiai, tokiais 'perliukais" vaikai užgniauždavo emocijas ir kuom tai baigdavosi ateityje? Depresijos visokios. murtas šeimoje, girtuoklystė.. Rekomenduoju paskaityti mamytėms, knygoje padedama geriau suprasti berniukų požiūrį į gyvenimą.

2020-12-14

Knygoje daug teingo požiūrio, sutinku su autoriumi, kad berniukams, vyrams nėra gėda verkti. Jie net turi tai daryti, o ne užgniaužti emocijas savyje.
Radau daug gerų patarimų, ačiū.

2020-12-14

Labai taiklūs autoriaus žodžiai apie berniukų auklėjimą. Verta dėmesio knygą. Kiekviena mama ras puikių patarimų, kaip auginti sūnų.

2020-12-04

Puiki knyga mamos auginančioms berniukus. Radau naudingos informacijos.

2020-12-02

Rekomenduoju!! Radau daug tikslių įžvalgų.

2020-11-24

Daug gerų patarimų, knyga verta dėmesio. Rekomenduoju!!!

Parašykite atsiliepimą apie „Kaip užauginti sūnų. Ryšio svarba auginant berniukus “

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Vaikų ugdymo ir auklėjimo knygos

Michael C. Reichert pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą „Kaip užauginti sūnų. Ryšio svarba auginant berniukus “, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos „Kaip užauginti sūnų. Ryšio svarba auginant berniukus “ aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos „Kaip užauginti sūnų. Ryšio svarba auginant berniukus “ už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą „Kaip užauginti sūnų. Ryšio svarba auginant berniukus “? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Michael C. Reichert tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su „Kaip užauginti sūnų. Ryšio svarba auginant berniukus “ perkama kartu