0

Pirkėjų atsiliepimai

Kaip veidrodžio šukės

Kaina: 4,99 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-08-31 4.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Kaip veidrodžio šukės" aprašymas

Paaugliams skirtos serijos „Paribio istorijos“ knyga „Kaip veidrodžio šukės“ pasakoja apie penkiolikmetę Kleo, kuri visus gyvenimo iššūkius įveikia rašydama dienoraštį. Rašytoja Florence Hinckel išduoda, kad ši istorija yra labai asmeniška.

Ana Frank – mergaitė, kurios vardas ryškiomis raidėmis įrašytas į istoriją. Žydaitė, besislapstydama nuo nacių, rašė kasdieninį dienoraštį, adresuotą menamai draugei Kitei. Deja, Ana holokausto neišgyveno, tačiau jos liudijimą išgelbėjo gyvas likęs tėtis. „Anos Frank dienoraštis“ tapo jaudinančia klasika, išversta į daugybę kalbų.

Prabėgo daugiau nei septynios dešimtys metų, nuo tada, kai Ana dienas leido slaptame bute. Jos dienoraštis palietė daugybės skaitytojų širdis. Tarp jų ir pagrindinės knygos „Kaip veidrodžio šukės“ veikėjos Kleo – penkiolikmetės mergaitės, kuri lygiai taip pat rašo dienoraštį. Savo tekstuose ji kreipiasi į Aną, o pasirašo Kite – tarsi būtų toji legendinė susirašinėjimo draugė.

Kleo išlieja visą savo širdį ir skaudulius, kurių gyvenime daug. Šeimą paliko tėtis, mama paniro į liūdesio debesį, sesuo nebesišypso, o apie pirmąją meilę nėra su kuo pasikalbėti. Slegiantis sudėtingas pasaulis prašviesėja žodžius išliejus popieriuje ir Kleo greitai supranta, kad rašymas yra geriausia terapija ir priebėga. Ji rašo apie savo gyvenimą, jausmus, norus ir svajones, o taip pat pati sau užduoda daugybę klausimų.

Knygoje „Kaip veidrodžio šukės“ kiekvienas paauglys atpažins bent dalelę savo minčių ir gyvenimo fragmentų.

Florence Hinckel (g. 1973 m.) – prancūzų vaikų ir jaunimo literatūros autorė, pelniusi daugiau nei trisdešimt įvairių premijų. Ji studijavo analitinį programavimą, vėliau dirbo mokytoja, kol galiausiai įgyvendino vaikystės svajonę ir pradėjo rašyti knygas. Ji laviruoja tarp žanrų, rašo tiek rimtus, tiek humoro kupinus, tiek jausmingus kūrinius

Iš prancūzų kalbos vertė Jūratė Karazijaitė

Sudomino trumpas aprašymas? Siūlome šią ir kitas knygas įsigyti internetu ir panerti į įdomius siužetus. Pirkti online visada verta dėl gausaus asortimento, greito pristatymo ir gerų kainų. Juk dažni išpardavimai bei akcijos suteikia progą pigiau nusipirkti tiek naujų, tiek laiko patikrintų ir apžvalgose bei atsiliepimuose rekomenduojamų knygų. Prekės aprašymai, kuriuose patalpinta santrauka, puslapių skaičius bei ištraukos, padeda iš anksto įvertinti turinį bei apimtį. Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Kaip veidrodžio šukės"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Grožinė užsienio autorių literatūra 9-12 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Kaip veidrodžio šukės", kurį pristato Florence Hinckel. Siūlome ne tik išsamų "Kaip veidrodžio šukės" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Florence Hinckel. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Kaip veidrodžio šukės". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Kaip veidrodžio šukės" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Kaip veidrodžio šukės" perkama kartu