0

Pirkėjų atsiliepimai

Kaip veikia smegenys

3.5
(2 įvertinimai) Įvertinkite
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2020-06-29 Laura

Labai įdomi knyga. Skaitant tiesiog norėjosi skaityti, nes mintyse skambėjo klausimas, o kas toliau ką dar įdomaus sužinosiu?


Šiuo metu neparduodama

2022-08-31 11.99 SoldOut

Knygos "Kaip veikia smegenys " aprašymas

Neuropsichologė Ramunė Dirvanskienė teigia, kad suprasti, kaip veikia mūsų smegenys yra labai svarbu tam, kad galėtume laiku ir tinkamai pasirūpinti savo pagrindiniu dvidešimt pirmojo amžiaus darbo įrankiu. Rengdama knygą „Kaip veikia smegenys“ mokslininkė rėmėsi tiek savo darbo patirtimi, tiek naujausiais moksliniais tyrimais.

Pripažinkime, kad retas kuris susimąsto, kaip mūsų kasdieniniame gyvenime yra priimami sprendimai. Kodėl susergame depresija ar negalime įsiminti svarbių dalykų? Kiekvieną dieną apdorojame milžiniškus kiekius informacijos, patiriame stresą darbe, mokomės – šie veiksniai daro didelę įtaką smegenų veiklai ir ilgainiui jas keičia. Mūsų smegenys yra atsakingos už daugybę sričių: pojūčius, kūno kontroliavimą, kalbą, miegą ir kt. Tad svarbu, kad jos veiktų kuo ilgiau ir efektyviau. Tai tampa įmanoma tik užtikrinus tinkamą rūpestį smegenimis, o tam reikia suprasti, kaip apskritai veikia didžiausia žmogaus centrinės nervų sistemos dalis.

Daugeliui žmonių rūpi ar įmanoma pagerinti atmintį, ar raudonai pabraukta informacija įsimenama geriau, ar iš tiesų citrusų kvapas padeda mokytis, ar vyrų ir moterų smegenys skiriasi. Šie klausimai bus atsakyti knygos „Kaip veikia smegenys“ specialiajame skyriuje „įdomūs klausimai apie smegenis“. Tačiau be šių atsakymų skaitytojai taip pat ras išsamią informaciją apie smegenų sandarą ir kiekvienos dalies funkcijas, gebės atpažinti smegenų ligas.

„Kaip veikia smegenys“ – skirta kiekvienam žmogui, kuriam rūpi jo smegenų sveikata, taip pat visiems tiems, kurių artimieji serga protinėmis ligomis. Knyga padės suprasti pakitusį sergančių ar tiesiog senstančių žmonių elgesį bei išmokys efektyviau naudotis smegenimis. Įgytos žinios sumažins nerimą bei nežinomybę dėl ateities, paskatins domėtis, kaip būtų galima kompensuoti prarastas smegenų funkcijas. Pateikta informacija padės prognozuoti tam tikrą sutrikimų sukeltą elgesį.

Autorė dalinasi ir praktiniais patarimais, pavyzdžiui, kokiais būdais smegenis reiktų lavinti, kokį maistą valgyti bei kokius vitaminus vartoti. Skaitytojai sužinos kiek smegenų veiklai svarbus yra sportas, vanduo bei miegas.

Neuropsichologė Ramunė Dirvanskienė Vilniaus Universitete įgijo psichologijos bakalaurą, Edinburgo Universitete baigė Žmogaus Pažintinių Neuromokslų magistro studijas bei apsigynė psichologijos mokslų daktaro laipsnį. Šiuo metu autorė dirba Vyriausybės strateginės analizės centro (STRATA) Mokslo politikos analizės skyriaus politikos analitike. Moteris nuolat konsultuoja, rengia mokymus bei skaito paskaitas smegenų veiklos tema.


  • Autorius: Ramunė Dirvanskienė
  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2020
  • Knygos puslapių skaičius: 250
  • Formatas: 14x21, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786090140543

Kiti taip pat domėjosi


2021-10-24

Nu lb prasta knyga, 15 min straipsnio lygio

2020-06-29

Labai įdomi knyga. Skaitant tiesiog norėjosi skaityti, nes mintyse skambėjo klausimas, o kas toliau ką dar įdomaus sužinosiu?

Parašykite atsiliepimą apie "Kaip veikia smegenys "

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Mokslo populiarinimo knygos

Ramunė Dirvanskienė pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Kaip veikia smegenys ", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Kaip veikia smegenys " aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Kaip veikia smegenys " už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Kaip veikia smegenys "? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Ramunė Dirvanskienė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Kaip veikia smegenys " perkama kartu