0

Kaip veikia žemė. Geologijos pagrindai

  • Nuolaida knygai -78%
5.0
(1 įvertinimai)
Kaina internetu: 6,89 €
Kaina knygyne: 31,29 €*
Sutaupote: 24.40 € (78%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2015-02-05 D

Labai gera knyga, puikus įvadas apie geologijos mokslą.

Informacija

Kaip veikia žemė. Geologijos pagrindai


2020-08-31 6.89 InStock
Į krepšelį
Knygos "Kaip veikia žemė. Geologijos pagrindai" aprašymas
Knyga "Kaip veikia žemė. Geologijos pagrindai" - tai vadovėlis, skirtas universitetų gamtamokslinės pakraipos studentams, pirmiausia tiems, kurie studijuoja geologiją, geografiją, biologiją, ekologiją. Bet jis bus naudingas ir kitų specialybių studentams, taip pat visiems, besidomintiems geologija ar apskritai gamta. Iš esmės tai yra geologijos pagrindai, arba įvadas į geologiją.

Knygoje "Kaip veikia žemė. Geologijos pagrindai" siekiama pateikti skaitytojui kuo daugiau žinių apie Žemę. Tiems, kurie toliau nesigilins į Žemės mokslus, toks platus požiūris galbūt pakankamas. Tie, kurie studijuos geologiją ar geografiją, pasirinks tam tikrą šaką ir įgys reikalingų papildomų žinių. Jiems šis kursas – tiesiog įvadas į tolesnes, nuodugnesnes studijas.

Žinios apie Žemę vadovėlyje pateiktos išsamiai ir nuosekliai, laikantis kurso programos, pristatant visas, kad ir nevienodai įdomias temas. Tie, kuriems nereikia nuoseklių, „vadovėlinių“ žinių, gali vertinti šią knygą kaip populiarią ir skaityti tik tai, kas įdomu, juolab kad tam nereikia pasirengimo – visiškai pakanka bendrojo lavinimo mokykloje gautų žinių.

Nuosekliai pristatant geologijos mokslą, įvairias jos dalis pateikiami ir geologijos kalbos pradmenys – įvairios sąvokos ir apibrėžimai. Jų rodyklė pridėta knygos pabaigoje, taip pat ir svarbiausių sąvokų atitikmenys anglų kalba.

Vadovėlyje "Kaip veikia žemė. Geologijos pagrindai" daugiausia panaudoti duomenys iš naujausios mokslinės literatūros. Šios žinios papildytos paties autoriaus medžiaga, surinkta Lietuvoje ir daugelyje kitų pasaulio vietų dirbant geologinį darbą ar tiesiog keliaujant.
2015-02-05

Labai gera knyga, puikus įvadas apie geologijos mokslą.

Parašykite atsiliepimą apie "Kaip veikia žemė. Geologijos pagrindai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Mokslo populiarinimo knygos


Dažniausiai su "Kaip veikia žemė. Geologijos pagrindai" perkama kartu