0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Kaip veikia žemė. Geologijos pagrindai

5.0
(2 įvertinimai) Įvertinkite
  • Nuolaida knygai -77%
Kaina internetu: 7,49 €
Kaina knygyne: 31,29 €*
Sutaupote: 23.80 € (77%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-04-25 RS


2022-01-31 7.49 InStock
Į krepšelį

Knygos "Kaip veikia žemė. Geologijos pagrindai" aprašymas

Knyga "Kaip veikia žemė. Geologijos pagrindai" - tai vadovėlis, skirtas universitetų gamtamokslinės pakraipos studentams, pirmiausia tiems, kurie studijuoja geologiją, geografiją, biologiją, ekologiją. Bet jis bus naudingas ir kitų specialybių studentams, taip pat visiems, besidomintiems geologija ar apskritai gamta. Iš esmės tai yra geologijos pagrindai, arba įvadas į geologiją.

Knygoje "Kaip veikia žemė. Geologijos pagrindai" siekiama pateikti skaitytojui kuo daugiau žinių apie Žemę. Tiems, kurie toliau nesigilins į Žemės mokslus, toks platus požiūris galbūt pakankamas. Tie, kurie studijuos geologiją ar geografiją, pasirinks tam tikrą šaką ir įgys reikalingų papildomų žinių. Jiems šis kursas – tiesiog įvadas į tolesnes, nuodugnesnes studijas.

Žinios apie Žemę vadovėlyje pateiktos išsamiai ir nuosekliai, laikantis kurso programos, pristatant visas, kad ir nevienodai įdomias temas. Tie, kuriems nereikia nuoseklių, „vadovėlinių“ žinių, gali vertinti šią knygą kaip populiarią ir skaityti tik tai, kas įdomu, juolab kad tam nereikia pasirengimo – visiškai pakanka bendrojo lavinimo mokykloje gautų žinių.

Nuosekliai pristatant geologijos mokslą, įvairias jos dalis pateikiami ir geologijos kalbos pradmenys – įvairios sąvokos ir apibrėžimai. Jų rodyklė pridėta knygos pabaigoje, taip pat ir svarbiausių sąvokų atitikmenys anglų kalba.

Vadovėlyje "Kaip veikia žemė. Geologijos pagrindai" daugiausia panaudoti duomenys iš naujausios mokslinės literatūros. Šios žinios papildytos paties autoriaus medžiaga, surinkta Lietuvoje ir daugelyje kitų pasaulio vietų dirbant geologinį darbą ar tiesiog keliaujant.


2021-04-25

2015-02-05

Labai gera knyga, puikus įvadas apie geologijos mokslą.

Parašykite atsiliepimą apie "Kaip veikia žemė. Geologijos pagrindai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Mokslo populiarinimo knygos

Gediminas Motuza pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Kaip veikia žemė. Geologijos pagrindai", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Kaip veikia žemė. Geologijos pagrindai" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Kaip veikia žemė. Geologijos pagrindai" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Kaip veikia žemė. Geologijos pagrindai"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Gediminas Motuza tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Kaip veikia žemė. Geologijos pagrindai" perkama kartu