⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Kaip mąsto žmogus

Kaina: 4,99 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2023-05-31 4.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Kaip mąsto žmogus" aprašymas

Pagrindinė filosofo James Allen bestselerio „Kaip mąsto žmogus“ idėja yra ta, kad mūsų minčių kokybė lemia mūsų gyvenimo kokybę. Autorius teigia, kad esame tas, ką galvojame giliai širdyje. Mintis yra mūsų sėkmės pagrindas.

James Allen siūlo žmogaus protą įsivaizduoti kaip sodą, kuris gali būti tiek kruopščiai prižiūrimas bei puoselėjimas, tiek visiškai apleistas ir sulaukėjęs. Jei sode nebus paskleista naudingų sėklų, tada piktžolės jį užgoš. Žmogus yra savo minčių meistras, charakterio formuotojas, jis apibrėžia sąlygas lemiančias aplinką ir likimą. Todėl kaip sodininkas pašalina piktžoles iš savo daržo, taip ir mes turime iš savo proto išmesti nešvarias ir nenaudingas mintis bei susitelkti ties teigiamų ir grynų minčių auginimu. Teisingai pasirinkęs žmogus eina link tobulybės.

Filosofas drąsiai teigia, kad blogos mintys prišaukia ligas, todėl būtina jų atsisakyti. Taip pat autorius kviečia svajoti, atsikratyti baimių bei abejonių. James Allen pateikia gyvenimiškus pavyzdžius, kada žmogus tingumas, nulemtas neteisingų minčių, pakiša koją kelyje į sėkmę bei kada pozityvus galvojimas padeda išsikapstyti iš gyvenimo duobės.

„Kaip mąsto žmogus“ – kalba apie amžinąsias žmogaus vertybes. Ši knyga motyvuoja permąstyti savo požiūrį į santykį su pasauliu, skatina galvoti. Knygoje aptariama, kaip mąstymas formuoja charakterį, sveikatą, lemia žmogaus tikslus bei prisideda prie sėkmės.

Filosofijos klasikas James Allen gimė 1864-tais metais, Jungtinėje karalystėje. Rašytojas ir poetas yra laikomas savipagalbos knygų pionieriumi. 1903-iais metais pasirodęs žymiausias autoriaus kūrinys „Kaip mąsto žmogus“ buvo daugybę kartų perleistas ir įkvėpė ateities filosofus bei psichologinių knygų rašytojus.

James Allen gimė neturtingoje darbininkų šeimoje. Jo tėvas išvyko į Jungtines Amerikos Valstijas, kur tikėjosi susirasti darbą ir pasikviesti šeimą. Deja, ten jis tapo apiplėšimo auka ir buvo nužudytas. James Allen vos penkiolikos teko mesti mokyklą ir tapti šeimos maitintoju. Kurį laiką vaikinas dirbo kaip sekretorius ir raštininkas Britanijos gamybinėse įmonėse. Vėliau pragyveno iš žurnalistinių publikacijų įvairiuose leidiniuose. Galimybę išreikšti savo mintis jis gavo pradėjęs rašyti leidiniui „The Herald of the Golden Age“. Tuo metu jis išleido ir pirmąją savo knygą. Iš viso autorius parašė apie dvidešimt filosofinių-psichologinių knygų.

Iš anglų kalbos vertė Aleksandras Tomskis


  • Autorius: James Allen
  • Leidėjas: Luceo
  • Išleidimo metai: 2020
  • Knygos puslapių skaičius: 96
  • Formatas: 11x18, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786098247220

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Kaip mąsto žmogus"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Protas, intelektas, atmintis

James Allen pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Kaip mąsto žmogus", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Kaip mąsto žmogus" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Kaip mąsto žmogus" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Kaip mąsto žmogus"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, James Allen tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Kaip mąsto žmogus" perkama kartu