0

Kairieji jaunahėgelininkai: tarp romantizmo ir diktatūros

Kaina internetu: 5,49 €
Kaina knygyne: 5,99 €*
Sutaupote: 0.50 € (9%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Kairieji jaunahėgelininkai: tarp romantizmo ir diktatūros

  • Leidėjas: Vytauto Didžiojo universiteto leidykla
  • Išleidimo metai: 2017
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 224
  • ISBN ar kodas: 9786094672613

2020-10-31 5.49 InStock
Į krepšelį
Knygos "Kairieji jaunahėgelininkai: tarp romantizmo ir diktatūros" aprašymas

Šios monografijos "Kairieji jaunahėgelininkai: tarp romantizmo ir diktatūros" tikslas yra parodyti, kaip užgimė ir kokia logika vadovaujantis XIX a. pradžioje susiformavo politinio radikalumo poreikis, greitu laiku transformavęsis į radikalias ideologijas, kurios XIX a. pabaigoje ir XX amžiuje tapo esminėmis ir nulėmė daugelio istorinių procesų eigą. Ši knyga parodo radikalių politinių doktrinų susiformavimo priežastis ir raidos istoriją.
Knygoje "Kairieji jaunahėgelininkai: tarp romantizmo ir diktatūros" atskleidžiama Berlyno „Daktarų" ar „Kavos" kubų, o po to ir „Laisvųjų" klubo diskusijų aplinkoje suformuota kairiųjų jaunahėgelininkių argumentų visuma, praktiškai nulėmusi vėliau atsirasiančių radikalių politinių teorijų kontūrus.

Parašykite atsiliepimą apie "Kairieji jaunahėgelininkai: tarp romantizmo ir diktatūros"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Politika

Lauras Bielinis parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Kairieji jaunahėgelininkai: tarp romantizmo ir diktatūros, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Kairieji jaunahėgelininkai: tarp romantizmo ir diktatūros aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Kairieji jaunahėgelininkai: tarp romantizmo ir diktatūros už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Kairieji jaunahėgelininkai: tarp romantizmo ir diktatūros? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Lauras Bielinis tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Kairieji jaunahėgelininkai: tarp romantizmo ir diktatūros" perkama kartu