⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Kaizen: japoniškas būdas, kaip žingsnis po žingsnio pakeisti įpročius

Kaina: 13,59 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-08-31 13.59 InStock
Į krepšelį

Knygos "Kaizen: japoniškas būdas, kaip žingsnis po žingsnio pakeisti įpročius" aprašymas

Sarah Harvey knyga „Kaizen: japoniškas būdas, kaip žingsnis po žingsnio pakeisti įpročius“ tiesiogine kalba praneša – pamirškite danišką Hygge ar švedišką Lagom, nes nuo šiol geriausia gyvenimo tobulinimo filosofija yra japoniškas Kaizen.

„Kaizen: japoniškas būdas, kaip žingsnis po žingsnio pakeisti įpročius“ pateikiama klasikinės japoniškos taktikos interpretacija. Žodis Kaizen reiškia pagerinimą ir naudojamas apibūdinti filosofinę praktiką, kai fokusuojamasi į nenutrūkstamą gamybos, projektavimo, verslo procesų ir kitų gyvenimo aspektų tobulinimą.

Sarah Harvey šią formulę pritaikė gyvenimo būdo tobulinimui, akcentuodama Kaizen nuostatą daryti pagerinimus trumpais etapais ir matyti pokyčius kaip niekada nesustojantį procesą, atmetant natūralų norą viską pakeisti greitai, pagal darbų sąrašą. Gyvenimas yra, be abejo, klampus dalykas, ir Kaizen nepanaikins visų problemų per vieną naktį, bet šios praktikos funkcija yra kitokia – ji jums padės pakeisti savo mąstymą ir išvengti (arba bent sumažinti) darbo, mokymosi ar asmeninio gyvenimo spaudimą. Knygoje „Kaizen: japoniškas būdas, kaip žingsnis po žingsnio pakeisti įpročius“ aprašytas metodas parodys, kaip reikia tirti savo įpročius, galvoti apie ilgalaikius tikslus, o vėliau susidėlioti planą ir po truputį sieti tikslo. Vykstant kaitos procesui jūs matysite permainas ir galėsite koreguoti planą. Svarbiausia, rašo Sarah Harvey – reikia išlaikyti motyvaciją, nebijoti pasikeitimų ir, dar labiau, neleisti, kad vykstantys pagerinimai nedarytų negatyvios įtakos įprastai gyvenimo kasdienybei. Ir tai reiškia, kad Kaizen metodas nėra nurodymų rinkinys – kiekvienas žmogus jį prisitaiko individualiai.

Verta greitosiomis žvilgtelėti į priemones, kurias savo knygoje siūlo naudoti Sarah Harvey. Pradėti verta nuo savo dabartinio gyvenimo inventorizavimo. Jums reikia sąžiningai įvertinti savo įpročius, elgseną ir aplinką ir sudaryti einamąjį „gyvenimo planą“. Tokia užduotis, ypač startinė, atrodo sunkiai įveikiama, todėl reikia pritaikyti Kaizen ir suskirstyti viską į nedidelius žingsnius. Paimkite popieriaus lapą ir padalinkite jį į sekcijas. Šios inventorizacijos niekas nematys, tad pildykite ją be apribojimų. Jei jus gąsdina būtinybė keisti ir keistis kardinaliai, pasirinkite vieną ar du dalykus ir koncentruokitės į juos. Kiekvienas žmogus turi savo prioritetus ir jums teks priimti individualius sprendimus.

Na, o šiuos sprendimus padės padaryti ir knygos „Kaizen: japoniškas būdas, kaip žingsnis po žingsnio pakeisti įpročius“ forma – ji dosniai iliustruota piešiniais ir fotografijomis.

Iš anglų kalbos vertė Lina Černiauskaitė


  • Autorius: Sarah Harvey
  • Leidėjas: Vaga
  • Išleidimo metai: 2019
  • Knygos puslapių skaičius: 296
  • Formatas: 14x19, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9785415025749

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Kaizen: japoniškas būdas, kaip žingsnis po žingsnio pakeisti įpročius"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Saviugdos knygos

Sarah Harvey pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Kaizen: japoniškas būdas, kaip žingsnis po žingsnio pakeisti įpročius", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Kaizen: japoniškas būdas, kaip žingsnis po žingsnio pakeisti įpročius" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Kaizen: japoniškas būdas, kaip žingsnis po žingsnio pakeisti įpročius" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Kaizen: japoniškas būdas, kaip žingsnis po žingsnio pakeisti įpročius"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Sarah Harvey tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Kaizen: japoniškas būdas, kaip žingsnis po žingsnio pakeisti įpročius" perkama kartu