Knygų su minimaliais DEFEKTAIS PAPILDYMAS Naršykite čia >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Kajokas

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-05-31 3.59 SoldOut

Knygos "Kajokas" aprašymas

"Šis albumas man yra išskirtinis dėl kelių priežasčių. Jame pirmą kartą įkūnytas artimesnis sąlytis su minties ir žodžio meistro Donaldo Kajoko poetika. Mano diskografijoje tai pirmoji plokštelė, kurioje greta vokalo nėra jokių kitų instrumentų, tik klasikinės gitaros. Įraše pirmą kartą skamba dvi lietuvių meistro Kastyčio Petrylos rankų darbo gitaros: 2014 m. pagaminta CG Latte (stygos La Bella 900-B) ir 2013 m. – CG Silent (stygos Savarez 540-J). Viliuosi, kad šis albumas ras vietą nūdienos garsyne ir pelnys jautraus klausytojo dėmesį."
Alfredas KUKAITIS

"Tiesą sakant, Alfredo Kukaičio sumanymas išleisti šį CD mane nustebino. Ne tik nustebino, bet ir suintrigavo. Visada įdomu, kaip tavo tekstus perskaito kitas žmogus, o dar ir pasitelkęs muziką, balso ir gitaros dermes. Iš tiesų buvo smalsu, ką kompozicijų autorius mano žodžiuose stengsis išryškinti, o ką garsinėmis struktūromis, intonaciniais niuansais ir pauzėmis pridengti, pritildyti. Ir štai rezultatas – pasirinkti tekstai perskaityti atidžiai ir jautriai."
Donaldas KAJOKAS

1. Kuždesiai
2. Dabar, prieš saulės tekėjimą
3. Žalias kovo ledas
4. Kaip tyliai viskas mumyse...
5. Mano angelas
6. Slėnis
7. Vyras ir moteris
8. Geriu aš vyną vienas
9. Ramybė
10. Argonautai
11. Dar penkios minutės nakties
12. Kanarėlės
13. Aklieji
14. Vierge
15. Mylinčioji
16. Liūdna daina
17. Atvaizdas
18. Sala
19. Susitikimas lietuje
20. Kai išeities nebus
21. Išdavystė
22. Sugrįšim
23. Segtukas ant sniego

Trukmė 45:20

Muzika Alfredo Kukaičio. Tekstai Donaldo Kajoko
Garsų žaismė Aro Žvirblio. Įrašyta LIETOJE
Alfredas Kukaitis – vokalas, klasikinės gitaros
Donaldas Kajokas – kuždesiai (1, 22). Arina – vokalas (7, 21)
Fotografijos Mindaugo Bobino
Dizainas Algio Lapienio


Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Kajokas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Kajokas", Alfredas Kukaitis. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Alfredas Kukaitis su knyga "Kajokas" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Kajokas" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Alfredas Kukaitis. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Kajokas" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Kajokas" perkama kartu