0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Kakė Makė. Elementorius

Kaina internetu: 7,69 €
Kaina knygyne: 8,89 €*
Sutaupote: 1.20 € (14%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2021-12-31 7.69 InStock
Į krepšelį

Knygos "Kakė Makė. Elementorius" aprašymas

DĖMESIO: 2018 m. ši knygelė buvo išleista pavadinimu „Kakės Makės elementorius”.

Skirta 5–7 metų vaikams

„Kakės Makės elementorius“ – tai raktas į raidžių ir žodžių karalystę, kurioje pristatomos visos 32 lietuviškos abėcėlės raidės. Leidinyje vaikai ras 330 lipdukų ir aibę įdomios veiklos: pratimų, kaip taisyklingai ir dailiai rašyti raides, taip pat žodžių bei trumpų sakinių darybos.

Skaitymo ir rašymo pradžiamokslis padės:

išmokti visą abėcėlę;
susipažinti su dvibalsiais, dvigarsiais ir minkštumo ženklais;
atpažinti, iš kokių raidžių susideda nupieštų daiktų ir gyvūnų pavadinimai;
susidraugauti su nosinėmis raidėmis;
atpažinti garsus skirtinguose žodžiuose;
perskaityti paprastos darybos žodžius ir sakinius.

„Nuoširdžiai sakau, kad tik šios knygelės sužavėtos Ūla su Mėta susidomėjo raidelėmis. Mano merginoms labai patiko, kad šioje knygelėje gausu raidelių – lipdukų. Jos galėjo rinkti po vieną raidelę, klijuoti ir taip sudėlioti norimus žodžius. Mergaitės ne tik mokėsi raidžių, tačiau lavino smulkiąją motoriką, bendravo ir mėgavosi mokymosi procesu“, – patirtimi dalijasi keturių vaikų mama, tinklaraščio „Two Makes Six“ autorė Ieva Arnauskienė.

„Sakoma, kad raides ar skaičius geriausia mokytis tada, kai vaikas pats parodo susidomėjimą, nes tik tuomet mokymasis bus lengvas ir malonus. Mūsų vidurinėlė, matydama jau skaitantį brolį, paprašė raidžių išmokyti ir ją. Pasiėmėme turėtas knygas ir pradėjome mokytis. Pastebėjau, kad vadovėliai jai nebuvo itin įdomūs, betl abiausiai sudomino Kakės Makės elementorius, kuriame ji rado jau pažįstamus personažus, matytą piešimo stilių, tad rodos, jog mokslai prasideda drauge su pačia Kake Make. Tiesa, šalia elementoriaus visuomet turime ir linksmaiį garsintą Kakės Makės abėcėlę, kad mokymasis būtų vaizdesnis ir įdomesnis. Ir, žinote, sekasi puikiai, nes jau ir pirmi žodžiai perskaityti! O ir vyresnėlis rado sau veiklos – pamažu stengiasi suraityti gražias rašytines raides!“ – trijų vaikų mama Skaistė Dirgėlienė


  • Autorius:
  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2021
  • Knygos puslapių skaičius: 80
  • Formatas: 21x29, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786090146316

Parašykite atsiliepimą apie "Kakė Makė. Elementorius"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuviškos abėcėlės knygos

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Kakė Makė. Elementorius", kurį parašė . Siūlome ne tik išsamų "Kakė Makė. Elementorius" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Kakė Makė. Elementorius". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Kakė Makė. Elementorius" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Kakė Makė. Elementorius" perkama kartu