⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Kakė Makė. Enciklopedija. Noriu sužinoti apie gyvūnus

Kaina: 13,29 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-12-31 13.29 InStock
Į krepšelį

Knygos "Kakė Makė. Enciklopedija. Noriu sužinoti apie gyvūnus" aprašymas

DĖMESIO: „Kakė Makė. Enciklopedija. Noriu sužinoti apie gyvūnus“ - tai pakartotas leidimas nauju viršeliu. 2016 m. ši enciklopedija buvo išleista pavadinimu „Kakės Makės enciklopedija. Gyvūnai“.

Daugybė klausimų kirba Kakės Makės galvoje, kai ji laksto po pievą, kapsto žemes prie upelio ar uogauja miške: Kam mažam vabaliukui reikalingos žnyplės? Kaip sliekas mato, jeigu jis neturi akių? Ar iš tiesų varnos tokios gudrios ir smalsios, o vilkų reikia bijoti, kaip sekama pasakose?

Šįkart Kakei Makei į pagalbą skuba gamtininkas Lizdenis. Jis žino viską apie kiekvieną Lietuvoje gyvenantį gyvūną.

Sužinokite, kodėl vieni gyvūnai deda kiaušinius, o kiti ne.
Pamatykite, kokie gyvūnai plaukioja vandenyje, vaikšto žeme, laipioja medžiais ar skraido danguje.
Išsiaiškinkite, kas yra bestuburiai ir kaip jie išgyvena be kaulų.
Atsakykite į klausimą: kodėl gyvūnams reikalingas kalendorius ir ką jie veikia skirtingais metų laikais?

Kakę Makę su gyvūnais supažindino, juos fotografavo ir Lizdenio balsu šioje enciklopedijoje prabilo gamtininkas Selemonas Paltanavičius.

„Tikriausiai esate matę, kaip mažas vaikas suklūsta, išgirdęs skanių naujų žodžių. Karkvabalis, peteliškė – tikri saldainiukai vaiko ausiai. Iš kur toks troškulys? Maži vaikai dažniausiai įsupami į išgalvotas istorijas, gana buitinio žodyno.
Enciklopedijose kaip tik rasite turtingą žodyną, tikro pasaulio atvaizdų. Kakės Makės enciklopedija apie gyvūnus išties geras pavyzdys, kaip rimta informacija gali būti tinkamai adaptuota vaikų pažinimui. Tai vienas tų leidinių, kuriuos rekomenduojame Mažųjų valdose ir 7 intelektų lavinimo programose“
, – sako edukologė, knygos „Vienas vaikas – 7 intelektai“ autorė Renata Lazdin.

„Kakė Makė. Enciklopedija. Noriu sužinoti apie gyvūnus“ skirta 4–7 metų vaikams.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Kakė Makė. Enciklopedija. Noriu sužinoti apie gyvūnus"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Knygos apie Kakę Makę

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Kakė Makė. Enciklopedija. Noriu sužinoti apie gyvūnus", kurį pristato Selemonas Paltanavičius. Siūlome ne tik išsamų "Kakė Makė. Enciklopedija. Noriu sužinoti apie gyvūnus" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Selemonas Paltanavičius. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Kakė Makė. Enciklopedija. Noriu sužinoti apie gyvūnus". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Kakė Makė. Enciklopedija. Noriu sužinoti apie gyvūnus" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Kakė Makė. Enciklopedija. Noriu sužinoti apie gyvūnus" perkama kartu