Tūkstančiai knygų IKI 5€ RINKITĖS ČIA >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Kakė Makė ir dantukų fėjos puota

Kaina internetu: 4,59 €
Kaina knygyne: 7,89 €*
Sutaupote: 3,30 € (42%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-05-31 4.59 InStock
Į krepšelį

Knygos "Kakė Makė ir dantukų fėjos puota" aprašymas

Valytis dantis – NUO-BO-DU! – taip manė Kakė Makė. – Ir kas sugalvojo tokią nesąmonę?

– Valytis dantis reikia tam, kad jie būtų SVEIKI IR GRAŽŪS, – aiškino mama.

– Nevalytuose dantyse labai dažnai ATSIRANDA SKYLIŲ, – mokė tėtis.


"Kai mamai, tėčiui ir senelei nepavyksta įtikinti Kakės Makės, kad dantis valytis reikia, Netvarkos nykštukas murmteli pačią smagiausią priežastį, kodėl tą daryti tiesiog būtina. Tie, kas nevalo dantų, negauna kvietimo į Dantukų fėjos puotą! Kakės Makės, išsiruošusios į puotą be kvietimo, laukia daug netikėtumų ir iššūkių. Tačiau padedant seniai užmirštam draugui dantų šepetėliui visos kliūtys tampa įveikiamos. Bet ar galima laiku suspėti į puotą, kai dantys taip ilgai nevalyti? Keliaukite kartu su Kake Make ir sužinokite, ar ji vis dar galvoja, kad valytis dantis kvailas užsiėmimas."

Lina Žutautė


  • Autorius: Lina Žutautė
  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2016
  • Knygos puslapių skaičius: 36
  • Formatas: 21x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786090124789

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Kakė Makė ir dantukų fėjos puota"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Knygos apie Kakę Makę

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Kakė Makė ir dantukų fėjos puota", kurį pristato Lina Žutautė. Siūlome ne tik išsamų "Kakė Makė ir dantukų fėjos puota" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Lina Žutautė. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Kakė Makė ir dantukų fėjos puota". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Kakė Makė ir dantukų fėjos puota" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Kakė Makė ir dantukų fėjos puota" perkama kartu