Papildoma -10% NUOLAIDA su kodu: BLACK ⭐⭐⭐⭐⭐ MASINIAI BLACK FRIDAY išpardavimai startavo! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Kakė Makė ir didelė Tamsa

Kaina: 5,99 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-11-30 5.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Kakė Makė ir didelė Tamsa" aprašymas

Knyga "Kakė Makė ir didelė Tamsa" - tai dar viena Kakės Makės serijos knygelė.

"Tamsa. Ji atsliūkina kas vakarą, gąsdina mažus, kartais ir didelius. Ji tiesiog yra ir viskas, ir jos nei padėsi kur, nei išvarysi... Bet Kakei Makei atrodo kitaip. Ji nusprendžia išvyti bjauriąją Tamsą iš namų – į Pipirų žemę! Ir dar visam laikui! Išties, kas imasi drąsių žygių, padaro neįtikėtinai puikių atradimų. O labiausiai gąsdinantys dalykai virsta gražiais arba net smagiais ir juokingais. Tam reikia tik truputėlio fantazijos..."
Lina Žutautė

Kakės Makės serijos knygelės jau išverstos į latvių, rusų, danų ir korėjiečių kalbas!
„Kakė Makė ir Netvarkos nykštukas“ – geriausia 2010 m. knyga mažiausiems skaitytojams! Apdovanojimą skyrė Tarptautinės vaikų ir jaunimo literatūros asociacijos (IBBY) Lietuvos skyriaus sudaryta specialistų komisija.


  • Autorius: Lina Žutautė
  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2013
  • Knygos puslapių skaičius: 36
  • Formatas: 21x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786090110171

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Kakė Makė ir didelė Tamsa"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Knygos apie Kakę Makę

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Kakė Makė ir didelė Tamsa", kurį pristato Lina Žutautė. Siūlome ne tik išsamų "Kakė Makė ir didelė Tamsa" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Lina Žutautė. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Kakė Makė ir didelė Tamsa". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Kakė Makė ir didelė Tamsa" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Kakė Makė ir didelė Tamsa" perkama kartu