⭐⭐⭐ MAŽŲ KAINŲ DIENOS! Ypatingi pasiūlymai visą savaitę! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 15 ar 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Kakė Makė ir katinas vienai savaitei

Kaina: 7,19 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2023-03-31 7.19 InStock
Į krepšelį

Knygos "Kakė Makė ir katinas vienai savaitei" aprašymas

Iš kačių parodos Kakė Makė su visa šeima išėjo sužavėti! Kokios katės tvarkingos, švarios ir kultūringos! Kaip tyčia, einant namo jų kelyje išdygsta benamis vienaakis katinas. Kakė Makė užsigeidžia jį pasiimti, tačiau tėvai sutinka priglausti tik savaitei… Padūkėlis katinas tuojau nugraužia močiutės gėles, visur mėto plaukus ir drasko baldus. Bet kaip su juo smagu ir gera! Net šuneliui Čiūčiai jis labai patinka. Ar gali būti, kad katinas jau rado savo namus?

„Tai nepaprastai šilta ir kupina juokingų situacijų istorija apie atsakomybę už augintinius, didelę vaikų meilę gyvūnams ir tai, kad negalia nėra kliūtis gyventi visavertį gyvenimą.“
Vaikų literatūros specialistė Eglė Baliutavičiūtė

„Tai pasakojimas apie svarbią vaikystės temą – augintinius – ir patirtį, kurią beveik kiekvienas esame išgyvenę. Nusikeldami į Kakės Makės pasaulį, turime galimybę pamatyti, kokia galinga yra atjautos, rūpesčio ir pagalbos jėga. Ji atneša pokyčių tiek į augintinių, tiek į žmonių gyvenimą. Kviečiu tai pastebėti ir patirti tiek jums, tiek jūsų vaikams.“
Psichologė Asta Blandė

Knyga „Kakė Makė ir katinas vienai savaitei“:

Lavina emocinį intelektą
Ugdo vaizduotę
Turtina žodyną

Rekomenduojama 3–6 metų vaikams.


  • Autorius: Lina Žutautė
  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2021
  • Knygos puslapių skaičius: 36
  • Formatas: 21x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786090148174

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Kakė Makė ir katinas vienai savaitei"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Knygos apie Kakę Makę

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Kakė Makė ir katinas vienai savaitei", kurį pristato Lina Žutautė. Siūlome ne tik išsamų "Kakė Makė ir katinas vienai savaitei" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Lina Žutautė. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Kakė Makė ir katinas vienai savaitei". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Kakė Makė ir katinas vienai savaitei" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Kakė Makė ir katinas vienai savaitei" perkama kartu