0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Netvarkos Nykštukas. Magnetukas

Kaina internetu: 0,99 €
Kaina knygyne: 1,19 €*
Sutaupote: 0.20 € (17%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2021-09-30 0.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Netvarkos Nykštukas. Magnetukas" aprašymas

Rekomenduojama vaikams nuo 5 metų, bet patiks tiek mažiems, tiek dideliems.

Netvarkos nykštuko magnetukas su nuplėšiamais lapeliais užrašams puikiai tiks pažymėti svarbias datas, planuoti dienotvarkę, priminimus, pirkinius ar parašyti mielą raštelį vienas kitam. Priklijuokite ant šaldytuvo ar magnetinės lentos ir išlaisvinkite vaizduotę.

Tinka ir kaip smulki dovanėlė ar priedas prie dovanos.Parašykite atsiliepimą apie "Netvarkos Nykštukas. Magnetukas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Knygos apie Kakę Makę

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Netvarkos Nykštukas. Magnetukas", kurį parašė . Siūlome ne tik išsamų "Netvarkos Nykštukas. Magnetukas" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Netvarkos Nykštukas. Magnetukas". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Netvarkos Nykštukas. Magnetukas" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Netvarkos Nykštukas. Magnetukas" perkama kartu