⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Kakė Makė ir Netvarkos nykštukas

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 5,99 €
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2011-12-19 vida

Nuostabios iliustracijos ir grazi istorija, vaikui is tiesu labai patiko.


2023-09-30 5.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Kakė Makė ir Netvarkos nykštukas" aprašymas

„Kakė Makė ir Netvarkos nykštukas“ – pirmoji dailininkės ir rašytojos Linos Žutautės knyga, kurioje prasideda neįtikėtino populiarumo sulaukę nenuoramos Kakės Makės nuotykiai.

Šiandien mažiesiems skaitytojams Kornelijos, geriau žinomos Kakės Makės vardu, pristatinėti nereikia. Jiems jau daug kartu teko ją sutikti – arba atsivertus vieną iš gausybės knygų, arba apsilankius nuotaikingame spektaklyje.

Kornelijos niekas nevadina kitaip, kaip tik Kake Make. Būtent šis vardas puošia mėgstamiausias jos kelnes su plačia kišene ir įvairiaspalviais langeliais. Niekas jos nevadina tikruoju vardu, bet dėl to Kakė Makė nesuko galvos – jai daug labiau rūpi žaisti ir prisigalvoti įvairiausių išdaigų bei nuotykių. Ji išbandė įvairiausias profesijas – statė smėlio pilis lyg architektė, lipdė skulptūrėles kaip tikra skulptorė, o vėliau gėrė arbatėlę savo žaislų kompanijoje.

Tačiau po kiekvieno smagaus užsiėmimo ar išdaigos ateina metas tvarkytis. Kaip Kakei Makei seksis susidoroti su šiuo nuobodžiu užsiėmimu? Knygoje „Kakė Makė ir Netvarkos nykštukas“ mažoji jos herojė mokosi vieno iš svarbiausių dalykų – tvarkos.

Negausų knygelės tekstas puikiai papildo itin spalvingi ir išraiškingi piešiniai. Žaismingas sapno-pasakos principas padeda sukurti itin įtikinamą pasakojimą apie įprotį tvarkytis ir atsakomybę už savo daiktus. Tai pamokanti knyga ne tik mažiesiems, bet ir jų tėveliams.

Knygos autorė dailininkė Lina Žutautė teigia, kad sukurti Kakės Makės seriją ją paskatino… knygų trūkumas. Jos sūnus jau nuo pirmųjų metų domėjosi knygomis, tačiau tuo metu lietuviškų paveikslėlių knygų nebuvo. Todėl dailininkė savo sūnui ėmė pasakoti istoriją apie patrakusią mergaitę Kakę Makę. Knygelės „Kakė Makė ir Netvarkos nykštukas“ siužetą padiktavo tai, kas buvo tuo metu aktualu – Linos Žutautės sūnaus žaislai mėtėsi visuose namuose, o prašymai susitvarkyti buvo bevaisiai. Tada Kakę Makę, o kartu ir autorės namus, aplankė... Netvarkos nykštukas.Kiti taip pat domėjosi


2011-12-19

Nuostabios iliustracijos ir grazi istorija, vaikui is tiesu labai patiko.

Parašykite atsiliepimą apie "Kakė Makė ir Netvarkos nykštukas"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lavinamosios užduočių knygos 3-5 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Kakė Makė ir Netvarkos nykštukas", kurį pristato Lina Žutautė. Siūlome ne tik išsamų "Kakė Makė ir Netvarkos nykštukas" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Lina Žutautė. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Kakė Makė ir Netvarkos nykštukas". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Kakė Makė ir Netvarkos nykštukas" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Kakė Makė ir Netvarkos nykštukas" perkama kartu