0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Kakė Makė ir pavogtas laikas

Kaina internetu: 5,49 €
Kaina knygyne: 7,49 €*
Sutaupote: 2.00 € (27%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2021-09-30 5.49 InStock
Į krepšelį

Knygos "Kakė Makė ir pavogtas laikas" aprašymas

Kartais nutinka tokių dienų, kai visi namuose būna labai užsiėmę ir niekas neturi laiko žaidimams su Kake Make. Kaip nuobodu, kai nėra kas veikti... Tuomet nori nenori kyla klausimas - kur dingsta laikas, kad jo neturi nei mama, nei tėtis ir netgi senelė? Juk vakar laiko buvo į valias... Bevartant knygeles Kakei Makei tampa aišku - laiko niekas neturi ne šiaip sau, jį pavogė! Knygos atveria duris į fantazijos kupiną pasaulį, kuriame ne tik nugalimi laiko vagys, bet ir dingsta tas kankinantis nuobodulys. O svarbiausia, Kakė Makė suvokia - kai nuobodu ir nėra kas veikti, visada pagelbės knygos ir lašelis fantazijos!


  • Autorius: Lina Žutautė
  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2015
  • Knygos puslapių skaičius: 36
  • Formatas: 21x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786090120217

Parašykite atsiliepimą apie "Kakė Makė ir pavogtas laikas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Knygos apie Kakę Makę

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Kakė Makė ir pavogtas laikas", kurį parašė Lina Žutautė. Siūlome ne tik išsamų "Kakė Makė ir pavogtas laikas" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Lina Žutautė. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Kakė Makė ir pavogtas laikas". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Kakė Makė ir pavogtas laikas" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Kakė Makė ir pavogtas laikas" perkama kartu