-10% NUOLAIDOS KODAS VISKAM: 123KNYGA
Grožinė literatūra SUPERKAINA >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Kakė Makė ir Supertėčio diena

Kaina: 5,99 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-07-31 5.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Kakė Makė ir Supertėčio diena" aprašymas

Nuo senų senovės ypatingą vietą šeimoje užima mamos. Net pirmasis žodis, kurį ištaria kūdikis, būna „mama“. Tačiau šeima – tai ne tik mama, tai ir tėtis, todėl šįkart – apie jį.

Likęs vienas namuose tėtis priverstas tapti „supertėčiu“ – žmogumi, ant kurio pečių gula visi išdykėlės Kakės Makės džiaugsmai ir rūpesčiai. Ir jam tai puikiai pavyksta! Pažįstama situacija?

Jei tokia istorija nutiko ir jūsų šeimoje – bus smagu skaityti knygą "Kakė Makė ir Supertėčio diena" kartu su savo vaiku ir linksmai kikenti. O jei jūsų dar nė kartelio neištiko „supertėčio diena“, ką gi – tokia diena tikriausiai ne už kalnų.


  • Autorius: Lina Žutautė
  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2017
  • Knygos puslapių skaičius: 36
  • Formatas: 21x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786090128923

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Kakė Makė ir Supertėčio diena"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Knygos apie Kakę Makę

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Kakė Makė ir Supertėčio diena", kurį pristato Lina Žutautė. Siūlome ne tik išsamų "Kakė Makė ir Supertėčio diena" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Lina Žutautė. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Kakė Makė ir Supertėčio diena". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Kakė Makė ir Supertėčio diena" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Kakė Makė ir Supertėčio diena" perkama kartu