⭐⭐⭐ MAŽŲ KAINŲ DIENOS! Ypatingi pasiūlymai visą savaitę! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 15 ar 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Kakė Makė ir svajonių gimtadienis

Kaina: 4,59 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2023-03-31 4.59 InStock
Į krepšelį

Knygos "Kakė Makė ir svajonių gimtadienis" aprašymas

Tai tikrų tikriausia paveikslėlių knyga, padedanti tėvams patikėti vaikų, o vaikams – tėvų svajonėmis! Kiekviena iliustracija – pilna meilės. Kiekviename puslapyje – kažkas netikėto.

"Lina Žutautė siūlo puikią temą vaikų ir tėvų pokalbiui. Jūsų mažieji ne tik išgirs autorės papasakotą nuotykį, bet galbūt ir istoriją apie Jūsų pačių vaikystę. Toks pokalbis – tiltas tarp dviejų pasaulių, leidžiantis vaikams jaustis svarbiems ir mylimiems. Nes tik tokiems žmonėms skaitoma ir pasakojama. Tik su svarbiais žmonėmis suaugusieji kalba apie tai, kaip jiems sekėsi, kai irgi buvo maži. Šitai patiriantys vaikai į gimtadienį kviečia ne tik savo, bet ir tėvų vaikystės herojus."
Vytis Valantinas, vaikų psichologas

„Kakė Makė ir Netvarkos nykštukas“ – geriausia 2010 m. knyga mažiausiems skaitytojams! Šį apdovanojimą skyrė Tarptautinės vaikų ir jaunimo literatūros asociacijos (IBBY) Lietuvos skyriaus sudaryta specialistų komisija.

Kakės Makės serijos knygelės jau išverstos į latvių, rusų, danų ir korėjiečių kalbas!


  • Autorius: Lina Žutautė
  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2014
  • Knygos puslapių skaičius: 36
  • Formatas: 21x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786090115749

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Kakė Makė ir svajonių gimtadienis"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Knygos apie Kakę Makę

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Kakė Makė ir svajonių gimtadienis", kurį pristato Lina Žutautė. Siūlome ne tik išsamų "Kakė Makė ir svajonių gimtadienis" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Lina Žutautė. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Kakė Makė ir svajonių gimtadienis". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Kakė Makė ir svajonių gimtadienis" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Kakė Makė ir svajonių gimtadienis" perkama kartu