TŪKSTANČIAI KNYGŲ IKI 5€ >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Kakė Makė. Sodo detektyvas

Kaina: 19,99 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-07-31 19.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Kakė Makė. Sodo detektyvas" aprašymas

Kelios spalvotos pupelės, netikėtai pradingusios iš Kakės Makės kišenės, užkūrė tikrą sodo detektyvą!

Kai kyla noras eksperimentuoti, užsiauginti prieskonių ar smagiai praleisti laiką su visa šeima, čiupkite knygą „Kakė Makė. Sodo detektyvas“. Idėjų, ką veikti čia suras ne tik mamos, tėčiai ir vaikai, bet ir katinai, šunys ar net žiurkėnai.

Sodo gudruolis Geltonas karutis kartu su Kake Make kviečia ieškoti dingusių pupų ir drauge patyrinėti augalų pasaulio. Sukišę galvas į lysvę, aiškinsimės, kaip sudygsta sėklos ir užauga daržovės. Kas gyvena po žeme ir padeda augalams, o kas jiems kliudo? Kodėl gėlės kvepia ir kaip užsiauginti laimingų prieskonių?

Knygoje „Kakė Makė. Sodo detektyvas“ – daug idėjų ir veiklų visiems metų laikams!

Sužinokite:

Įdomios sėklos ir ką su jomis veikti žiemą?
Laimingų žalumynų ABC
Kaip auga žirneliai mėtos ir arbūzai

Išbandykite:

Pavasariški dirvožemio eksperimentai
Smagios veiklos ant palangės ir darže
Skaniausių rudens gėrybių rinkimai

Kol tyrinėsime dirvožemį, pūsime pienių pūkus ir matuosime dygstančių daržovių ūgį, nesnaus ir katinas Piratas, bet ką jis veiks sode, sužinosite paskaitę.

Tik dėmesio! Beveik visiems perskaičiusiems kyla didelis noras turėti savo žalumynų darželį, todėl pasiruoškite tam iš anksto!

Lina Liubertaitė – sodo tinklaraščio „Geltonas karutis“ autorė, „Youtube“ kanalo kūrėja ir modernių apželdinimo kursų organizatorė. Sunku patikėti, bet būdama dar vaikas apie augalus žinojo labai nedaug! Tačiau ji ieškojo, smalsavo ir eksperimentavo. Taip Lina tapo ne tik sodo, daržo bei gėlyno reikalų žinove, bet ir geriausia visų augalų drauge. Auginant galima patirti įvairių nuotykių, o kai kurie atradimai gali būti itin gražūs arba... labai skanūs. Gal maža spalvota pupelė pažadins ir Tavo smalsumą?..


  • Autorius: Lina Liubertaitė
  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2022
  • Knygos puslapių skaičius: 104
  • Formatas: 21x25, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786090151105

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Kakė Makė. Sodo detektyvas"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Knygos apie Kakę Makę

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Kakė Makė. Sodo detektyvas", kurį pristato Lina Liubertaitė. Siūlome ne tik išsamų "Kakė Makė. Sodo detektyvas" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Lina Liubertaitė. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Kakė Makė. Sodo detektyvas". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Kakė Makė. Sodo detektyvas" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Kakė Makė. Sodo detektyvas" perkama kartu