0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Kakė Makė tėvams

Kaina internetu: 10,39 €
Kaina knygyne: 11,99 €*
Sutaupote: 1.60 € (14%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-09-30 10.39 InStock
Į krepšelį

Knygos "Kakė Makė tėvams" aprašymas

„Kakė Makė TĖVAMS“ – PIRMOJI Kakės Makės knyga, skirta ne vaikams, o TĖVAMS!

Tai edukacinė vaikų psichologės Astos Blandės parengta knyga apie Kakės Makės personažus ir daugiasluoksnių paveikslėlių knygų reikšmę. Knygoje pateikiami aiškūs klausimai ir praktiniai patarimai, kaip skaityti ir pasiimti visa, kas geriausia.

Anot Kakės Makės knygų autorės Linos Žutautės: „skaitant paveikslėlių knygas net suaugusiesiems kartais gali prireikti pagalbos. Ypač tada, kai susiduriama su knygelėje pateikiama situacija, kuri sukelia vienokius ar kitokius jausmus vaiko širdelėje, o mes, suaugusieji, nebežinome, kaip tuos jausmus ir mintis teisingai surikiuoti ar atliepti.“

Draugystės ranką tiesia vaikų psichologė, edukologė ir dviejų mergaičių mama Asta Blandė, parengusi knygą „Kakė Makė TĖVAMS“. Ji dalijasi praktiniais patarimais, įžvalgomis ir mintimis apie paveikslėlių knygose sutinkamas situacijas, personažus ir jų elgesio modelius, kurie, perkelti į realų gyvenimą, pasitarnauja bendraujant su vaiku. Knyga intriguoja tiek struktūra, tiek turinio aktualumu ir nuo pirmų puslapių siūlo:

· aiškiai apibrėžtą personažų psichologinę charakteristiką, kuri leis geriau suprasti kiekvieną veikėją ir jo savybes,
· aibę įsimintinų žinučių, sufleruojančių, kaip elgesio modelius pritaikyti realybėje, kokius jausmus ir vaiko poelgius akcentuoti, siekiant ugdyti įvairiapusę asmenybę,
· klausimų diskusijoms, atveriančioms duris į ilgus pokalbius skirtingomis temomis,
· pluoštą praktinių patarimų, kurie mokys, kaip su vaikais kalbėti apie baimę, pyktį ar naujas dar nepažintas emocijas.

IŠTRAUKA

Tvarkos palaikymas namų ar darbo aplinkoje – svarbus įgūdis augančiam vaikui, tačiau jį stiprinti nelengva. Mokant svarbu:

1. Susitarti su vaiku, kad baigus veiklą, žaislai ar kitos priemonės turi grįžti į savo vietas. Šis sutarimas (žodžiais ir piešinėliais) turi būti vaikui matomoje vietoje kaip priminimas, o jums – kaip pagalba, jei vaikas pamiršo susitarimą.

2. Supraskite vaiką, dažniausiai jam tvarkymasis – nemaloni veikla: „Matau, kad esi pavargęs ir nenori tvarkytis. Primenu, kad esame sutarę po žaidimo visus daiktus grąžinti į vietą.“

3. Pasiūlykite iššūkį: „Kažin, per kiek laiko tau pavyktų sutvarkyti toookią didelęęęę gausybęęęę daiktų (nepamirškite intonacijos)?“ Padėkite smėlio laikroduką ar chronometrą ir duokite žinoti apie rezultatus.“

„Kakė Makė TĖVAMS“– tai aktualių patarimų vadovas, norintiems tapti tikrais Kakės Makės knygų žinovais, perprasti personažus, jų elgesio modelius ir viską perkelti į kasdienybę, ugdant vaikus. Taip pat tai puikios gairės siekiantiems išsamiau perskaityti paveikslėlių knygeles ir nuoširdus palinkėjimas svajojantiems susikurti kuo dažnesnius skaitymo ritualus su vaikais. Tegul tai būna lyg mažytės kasdienės šventės, kurios džiugins ir skaitančius, ir klausančius.


  • Autorius: Asta Blandė
  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2021
  • Knygos puslapių skaičius: 54
  • Formatas: 21x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786090144916

Parašykite atsiliepimą apie "Kakė Makė tėvams"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Vaikų ugdymo ir auklėjimo knygos

Asta Blandė parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą "Kakė Makė tėvams", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Kakė Makė tėvams" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Kakė Makė tėvams" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Kakė Makė tėvams"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Asta Blandė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Kakė Makė tėvams" perkama kartu