BLITZ! ⚡ BLITZ! ⚡ BLITZ! ⚡ Ypatingos knygų kainos RIBOTĄ LAIKĄ! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Kakė Makė. Užduočių rinkinys + knyga „Kakė Makė ir baisi neteisybė“

  • Nemokamas knygos pristatymas
Kaina: 22,49 €
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-09-30 22.49 InStock
Į krepšelį

Knygos "Kakė Makė. Užduočių rinkinys + knyga „Kakė Makė ir baisi neteisybė“" aprašymas

Lavinamųjų kūrybinių užduočių rinkinys „Kakė Makė. Užduočių rinkinys“ 3-6 metų vaikams (ir visai šeimai), parengtas pagal Montessori ugdymo principus.

Rinkinyje rasite Linos Žutautės sukurtą paveikslėlių knygą „Kakė Makė ir baisi neteisybė“ bei lavinamąsias užduotis su visomis reikalingomis priemonėmis. Galėsite pasigaminti siūlų žmogeliuką, kurio labai norėjo Kakė Makė, laivelį, kurį Kakė Makė plukdė su Tadu, sužaisti šeimos ir monstrų teatrą, pasigaminti telefoną, kuriuo pasikalbėsite su draugu.

Kakės Makės užduočių rinkinys padės tėvams kokybiškai leisti laiką su vaikais, lavinti smulkiąją ir stambiąją motoriką, stebėti aplinką, mokytis kūrybiškumo. Atlikdami užduotis ir spręsdami iškilusius sunkumus stiprinsite tarpusavio ryšį.

„Kakė Makė. Užduočių rinkinys“ video pristatymas:

https://www.youtube.com/watch


  • Autorius:
  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2020
  • Formatas: 22x30, dėžė
  • ISBN ar kodas: 4779037810567

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Kakė Makė. Užduočių rinkinys + knyga „Kakė Makė ir baisi neteisybė“"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Knygos apie Kakę Makę

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Kakė Makė. Užduočių rinkinys + knyga „Kakė Makė ir baisi neteisybė“", kurį pristato . Siūlome ne tik išsamų "Kakė Makė. Užduočių rinkinys + knyga „Kakė Makė ir baisi neteisybė“" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Kakė Makė. Užduočių rinkinys + knyga „Kakė Makė ir baisi neteisybė“". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Kakė Makė. Užduočių rinkinys + knyga „Kakė Makė ir baisi neteisybė“" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Kakė Makė. Užduočių rinkinys + knyga „Kakė Makė ir baisi neteisybė“" perkama kartu