0

Pirkėjų atsiliepimai

Kakės Makės užduočių kortelės

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-07-31 7.39 SoldOut

Knygos "Kakės Makės užduočių kortelės" aprašymas

Kakė Makė labai mėgsta dairytis aplinkui ir apie viską, ką pamato ar išgirsta, kalbėtis su mama, tėčiu ir senele. Dar jai patinka rašyti, skaičiuoti ir piešti. Šios žaidimų kortelės patiks visiems smalsiems ir veikliems Kakės Makės draugams!

Kortelės skirtos ne tik vesti pokalbį, diskutuoti, žaisti, bet ir lavinti paišymo, rašymo įgūdžius. Kiekviena kortelė siūlo vis naują temą pokalbiui ir veiklai. Viena kortelės pusė skatins vaikus kartu su suaugusiaisiais aptarti siūlomą temą, o kitoje jie galės atlikti užduotį su nuvalomu rašikliu.


  • Autorius:
  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2017
  • Knygos puslapių skaičius: 30
  • Formatas: 12x16, dėžutė
  • ISBN ar kodas: 9786090125823

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Kakės Makės užduočių kortelės"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Knygos apie Kakę Makę

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Kakės Makės užduočių kortelės", kurį pristato . Siūlome ne tik išsamų "Kakės Makės užduočių kortelės" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Kakės Makės užduočių kortelės". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Kakės Makės užduočių kortelės" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Kakės Makės užduočių kortelės" perkama kartu