⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Kakės Makės žurnalas Nr. 2

Kaina: 0,99 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-08-31 0.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Kakės Makės žurnalas Nr. 2" aprašymas

Kviečiu Tave smagiai leisti laiką kartu su šiuo žurnalu, sužinoti daug įstabių dalykų ir, žinoma, patirti linksmų nuotykių! Čia rasi receptų, darbelių, daug įdomių galvosūkių ir užduočių.


  • Autorius:
  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2017
  • Knygos puslapių skaičius: 24
  • Formatas: 21x26, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786090129074

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Kakės Makės žurnalas Nr. 2"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Knygos apie Kakę Makę

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Kakės Makės žurnalas Nr. 2", kurį pristato . Siūlome ne tik išsamų "Kakės Makės žurnalas Nr. 2" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Kakės Makės žurnalas Nr. 2". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Kakės Makės žurnalas Nr. 2" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Kakės Makės žurnalas Nr. 2" perkama kartu