0

Kalba Jackas Welchas + Kalba Warrenas Buffetas + John F. Kennedy. Lyderio portretas

Informacija

Kalba Jackas Welchas + Kalba Warrenas Buffetas + John F. Kennedy. Lyderio portretas


Šiuo metu neparduodama

Knygos "Kalba Jackas Welchas + Kalba Warrenas Buffetas + John F. Kennedy. Lyderio portretas" aprašymas

Knyga "Kalba Jackas Welchas"

Jackas Welchas yra pasaulinė verslo legenda. Būdamas „General Electric“ kompanijos valdybos pirmininkas ir generalinis direktorius, jis stengėsi pertvarkyti Amerikos pramonę. Išėjęs į pensiją, Welchas nesiliovė domėtis pasauline ekonomika, ir iš kvalifikuoto vadovo tapo savo susikurto pasaulio šeimininku.

Atnaujintoje knygoje "Kalba Jackas Welchas" Janet Lowe pristato skaitytojams Welchą, leisdama kalbėti jam pačiam, ir padeda suprasti, koks jis yra, kaip ir kodėl priima vienus ar kitus sprendimus.

Knyga "Kalba Warrenas Buffetas"

Ne vienoje knygoje buvo mėginama atskleisti sėkmingiausio visų laikų investuotojo asmenybę, filosofiją, bet tiksliai apibūdinti šią išskirtinę asmenybę žodžiais sunku...

Nebent jo paties žodžiais. Niekas taip gerai nepažįsta Warreno Buffetto kaip Warrenas Buffettas.

Šioje knygoje "Kalba Warrenas Buffetas" pasakojama, kuo Warrenas Buffettas išsiskiria iš kitų milijardierių. Buvęs „Coca Cola" vadovas Donas Keoughas kartą pasakė, kad Buffetto gyvenimo istorija ne apie pinigus, o apie vertybes. Tai tiksliausias faktas apie Buffettą.

Knygoje "Kalba Warrenas Buffettas" surinktas smagių sėkmingiausio pasaulio investuotojo citatų, raštų ir mėgstamų posakių rinkinys. Ji galėtų vadintis ir Gyvenimo pamokų knyga investuotojams. Posakiai (ir Buffetto pasakojami anekdotai ir anekdotai apie jį) sugrupuoti į plačius, bendrus skyrius, kurie dar turi poskyrius. Kiekviena citata - tai maža užuomina į Buffetto filosofiją, kuria jis remiasi kurdamas, valdydamas ir skirstydamas turtą sau ir daugybei kitų. Vietomis stebinanti, nuolat intriguojanti ir unikaliu Buffetto verslo nuojautų ir sąmojo deriniu kibirkščiuojanti knyga pilna Buffetto apmąstymų apie interneto ekonomiką, šeimą ir draugus, verslą, mokesčių mokėjimą ir dar daugiau.

Joje taip pat nagrinėjama, kas paskatino turtingiausią pasaulio žmogų atiduoti 85 proc. savo turto pirmajai turtingiausiai pasaulio porai (Billui ir Melindai Gatesams), kad ši išdalintų jį labdarai.

Tai knyga ne tik apie investavimą - "Kalba Warrenas Buffettas" atskleidžia vieno šio nepaprasto žmogaus asmenybę ir filosofiją.


Garsiausio pasaulyje verslo lyderio
Warreno Buffetto išmintis


Apie konkurenciją.

Ūkininkas įridena stručio kiaušinį į vištidę ir sako:
"Ponios, va ką daro konkurencija."Apie gyvenimą.

Kartais pinigai leidžia atsidurti įdomesnėje
aplinkoje. Tačiau jie negali pakeisti kitų meilės ar sveikatos.Apie drąsą.

... ne tam, kad viešai kalbant nedrebėtų keliai, o
kad drebant keliams, galėčiau viešai kalbėti.Apie vertybes.

Žmonių godumas, baimė ir kvailumas nuspėjami.
Nenuspėjama tik jų seka.Apie galimybes.

Laimei yra daugiau nei vienas kelias patekti į
finansinį rojų.Knyga "John F. Kennedy. Lyderio portretas"

Dar viena knyga apie Johną F. Kennedy?

Ar dar yra kas nors, kas būtų nežinoma apie šį žmogų ir jo gyvenimą?

Ko galima pasimokyti iš Kennedy? Pirmiausia – lyderystės.

Būtent šiuo aspektu išsiskiria Johno A. Barneso knyga apie Johną F. Kennedy, ko gero, patį garsiausią JAV prezidentą.

Kennedy užsitarnavo puikaus lyderio reputaciją, nes:

* Jis kūrė savo taisykles

* Jis mėgo pradėti iš anksto

* Jis meistriškai išnaudojo televizijos potencialą

* Jis stengėsi palaikyti gerus santykius su žiniasklaidos atstovais

* Baltųjų rūmų darbuotojus jis pavertė politikais

Ir visa tai Kennedy įgyvendino, regis, be jokių pastangų.

Savąja knyga Barnesas prasismelkia gerokai giliau išorinio Kennedy įvaizdžio ir atskleidžia iki šiol nenagrinėtus jo sumanumo bei praktinės išminties klodus, galinčius tapti kelrodžiais ir šiandieniniame pasaulyje.

* Jis meistriškai išnaudojo televizijos potencialą

* Jis stengėsi palaikyti gerus santykius su žiniasklaidos atstovais

Parašykite atsiliepimą apie "Kalba Jackas Welchas + Kalba Warrenas Buffetas + John F. Kennedy. Lyderio portretas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Kalba Jackas Welchas + Kalba Warrenas Buffetas + John F. Kennedy. Lyderio portretas, kurią skaitytojams dovanoja . Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar su knyga Kalba Jackas Welchas + Kalba Warrenas Buffetas + John F. Kennedy. Lyderio portretas jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Kalba Jackas Welchas + Kalba Warrenas Buffetas + John F. Kennedy. Lyderio portretas patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė . Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Kalba Jackas Welchas + Kalba Warrenas Buffetas + John F. Kennedy. Lyderio portretas palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Kalba Jackas Welchas + Kalba Warrenas Buffetas + John F. Kennedy. Lyderio portretas" perkama kartu