0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Kalba mane augina, 1 dalis

Kaina internetu: 9,39 €
Kaina knygyne: 11,79 €*
Sutaupote: 2.40 € (21%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2016-09-04 Sigita

Kiekviena nauja priemonė, kurią galima išbandyti nemokamai - džiugina. Ačiū.


2021-09-30 9.39 InStock
Į krepšelį

Knygos "Kalba mane augina, 1 dalis" aprašymas

„Kalba mane augina“ - Lietuvių kalbos mokymo priemonė I–II klasių mokiniams, besimokantiems mokyklose tautinės mažumos kalba.

„Kalba mane augina“ – tai viena iš pradinių klasių mokinių lietuvių kalbos mokymo priemonių, padedanti mokiniui žaisminga, patrauklia forma ir aktualiu turiniu, praktiškai ugdyti (is) lietuvių kalbos gebėjimus. Nors ši dviejų dalių (I–II ir III–IV klasėms) priemonė rengta orientuojantis į mokinių iš dvikalbės ir daugiakalbės aplinkos lietuvių kalbos ugdymo ypatumus, ja gali naudotis ir mokiniai, kuriems lietuvių kalba yra gimtoji.

Atkreiptinas dėmesys, kad mokymo priemonė nėra vadovėlis, nepretenduoja „padengti“ visos lietuvių kalbos ugdymo programos (priemonės medžiaga neapibrėžta laiko, programos turinio aspektu), todėl jos taikymo galimybės ir nauda priklausys nuo mokytojo kompetencijų modeliuoti konkrečios klasės mokinių kalbos ugdymo turinį, atsižvelgiant į ugdytinių kalbinius gebėjimus ir patirtį, parinkti ar siūlyti vaikams pasirinkti tinkamiausias mokymosi veiklas, temas, užduotis. Priemonėje pateiktos užduotys skirtos mokinių lietuvių kalbos gebėjimų ugdymui tiek klasėje, užduotis atliekant individualiai, poroje, ar nedidelėje grupėje, tiek namuose. Tikėtina, kad daugumą užduočių, vadovaudamiesi sutartiniais ženklais, mokiniai galės atlikti savarankiškai.

Priemonėje esančios užduotys apima visas lietuvių kalbos sritis: kalbėjimą, klausymą, skaitymą, rašymą. Taisyklingos lietuvių kalbos vartojimo, klausymo, sakytino teksto supratimo gebėjimams ugdyti pateiktos įgarsintos užduotys MP3 formatu.

Siekiant aktualizuoti lietuvių kalbos mokymąsi, priemonėje analizuojamos pradinių klasių mokiniui artimos temos, pateikiamos praktinės situacijos iš gyvenimiškos aplinkos, pavyzdžiui, mokomasi pasakoti apie save, savo šeimą, gyvenamąją aplinką, taisyklingai vartoti žodžius būtinus kasdienėje veikloje. Atlikdami užduotis mokiniai susipažins su Lietuvos valstybės simboliais, šventėmis, papročiais, gamta. Vaikai mokysis: suprasti trumpus pasakojimus, pokalbius, pranešimus gerai žinomomis temomis ir reaguoti į kalbą; susikalbėti paprasčiausiose buitinėse, kasdienės veiklos situacijose; suprantamai tarti lietuvių kalbos garsus, atpažinti iš klausos žodžius; kalbėti bendrine kalba; įgyti skaitymo technikos (skirti žodžių ir sakinių ribas, sieti garsus ir raides, tinkamai intonuoti sakinius) ir gebėjimo suprasti rašytinį tekstą pradmenis; rašyti.

Tikimės, kad lietuvių kalbos mokymo priemonė „Kalba mane augina“ padės mokytojui rasti sėkmingų sprendimų ir būdų, skatinančių pasiekti kuo geresnių mokinių lietuvių kalbos pasiekimų, mokiniui – patirti lietuvių kalbos mokymosi džiaugsmą ir prasmę.


2016-09-04

Kiekviena nauja priemonė, kurią galima išbandyti nemokamai - džiugina. Ačiū.

Parašykite atsiliepimą apie "Kalba mane augina, 1 dalis"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Kalba mane augina, 1 dalis", kurią skaitytojams dovanoja Gintarė Šeškevičiūtė, Rita Mikelionytė, Saulius Vasiliauskas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Gintarė Šeškevičiūtė, Rita Mikelionytė, Saulius Vasiliauskas su knyga "Kalba mane augina, 1 dalis" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Kalba mane augina, 1 dalis" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Gintarė Šeškevičiūtė, Rita Mikelionytė, Saulius Vasiliauskas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Kalba mane augina, 1 dalis" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Kalba mane augina, 1 dalis" perkama kartu