0
Kaina internetu: 8,79 €
Kaina knygyne: 10,79 €*
Sutaupote: 2.00 € (19%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Kalba. Tauta. Valstybė

  • Leidėjas: Vilniaus universiteto leidykla
  • Išleidimo metai: 2019
  • Formatas: 17x25, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 292
  • ISBN ar kodas: 9786090703328

2021-01-31 8.79 InStock
Į krepšelį
Knygos "Kalba. Tauta. Valstybė " aprašymas

"Kalba. Tauta. Valstybė" - tai antra autorių knyga apie lietuviškas vertybes etnolingvistų žvilgsniu. Vertybės – žmogaus kaip dorovinio individo dvasinių ir intelektualinių pozicijų formavimosi bei jų transformavimosi į konkrečius poelgius veiksnys, reikšmingiausia dorovinio elgesio, kultūros sritis, apimanti tai, ką per visą savo istoriją yra sukūrusi tauta.

Monografijoje "Kalba. Tauta. Valstybė" analizuojamos sąvokos kalba, tauta ir valstybė žmonių pasąmonėje yra viena nuo kitos neatskiriamos. Kalba yra aiškinama kaip tautos bendravimo priemonė ar valstybės skiriamasis bruožas. Tauta aiškinama kaip viena kalba kalbanti žmonių grupė, gyvenanti valstybėje, o valstybė yra teritorija, kurioje gyvena tauta, kalbanti viena kalba.

Parašykite atsiliepimą apie "Kalba. Tauta. Valstybė "

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Kultūra

Irena Smetonienė, Kristina Rutkovska, Marius Smetona parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Kalba. Tauta. Valstybė , kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Kalba. Tauta. Valstybė aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Kalba. Tauta. Valstybė už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Kalba. Tauta. Valstybė ? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Irena Smetonienė, Kristina Rutkovska, Marius Smetona tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Kalba. Tauta. Valstybė " perkama kartu