0

Kalbanti tyla (Marcipano valandos)

5.0
(4 įvertinimai)
Knygą turime sandėlyje
2018-02-04 Skaistė

Labai įdomi knyga. Perskaičius vis mintys sukasi apie siužetą. Įtraukianti knyga.

Informacija

Kalbanti tyla (Marcipano valandos)

  • Leidėjas: Svajonių knygos
  • Išleidimo metai: 2010
  • Formatas: 13x19, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 320
  • ISBN ar kodas: 9786094061127

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Kalbanti tyla (Marcipano valandos)" aprašymas
Kartais suaugusiųjų klaidos negrįžtamai paveikia vaikų likimus.

Tai nutiko vieną rugpjūčio rytą ramiame Gluosnių upės miestelyje. Mirguliuojančiai aušros šviesai persmelkus drėgną Ajovos orą, dvi šeimos nubudusios pasigedo mažų mergaičių – septynmetės Kali ir jos geriausios draugės Petros.

Kali Klark dėl ankstyvoje vaikystėje patirto sukrėtimo jau treji metai nekalba. Jos mamai Antonijai pernelyg dažnai tekdavo ginti savo vaikus nuo girtaujančio vyro pykčio protrūkių. Ar stengdamasi išsaugoti santuoką ji nebus įstūmusi į pražūtį Kali?

Tą patį rytą dingsta ir kaimynų dukra Petra Gregor – Kali sielos dvynė, jos „balsas“. Gal tai tik sutapimas? Ieškoti mergaičių imasi buvęs Antonijos mylimasis, miestelio šerifo pavaduotojas Luisas. Bet netgi jis turi ką slėpti.

Dvi šeimas suvienija nežinia – kas nutiko jų vaikams?

Atsakymas slypi nutylėtose paslaptyse.

 

"Debiutiniame romane "Kalbati tyla" Heather Gudenkauf meistriškai atskleidžia sudėtingus šeimų santykius ir tai, kaip juos gali paveikia nutylėtos paslaptys. Pradėkite skaityti šią knygą, kai turėsite laiko, nes neįstengsite atsiplėšti iki karčiai saldžios pabaigos."

Ann Hood, rašytoja

 

"„Kalbanti tyla“ pasakoja apie tėvus ištikusį košmarą. Heather Gudenkauf sumaniai pina intriguojantį siužetą."

Susan Wiggs „New York Times“ perkamiausių knygų autorė"Heather Gudenkauf romanas – jaudinantis ir subtiliai lyriškas. Heather – viena tų retų autorių, sugebančių sukurti poetišką istoriją ir kartu išlaikyti intrigą iki pat pabaigos."

Tess Gerritsen  „New York Times“ bestselerių autorė

 

Iš anglų kalbos vertė Elzė Tilindytė
2018-02-04

Labai įdomi knyga. Perskaičius vis mintys sukasi apie siužetą. Įtraukianti knyga.

2011-07-03

Nepaprasta, įspūdinga, sukrečianti knyga! Įtampa išlieka iki pat pabaigos. Rimta istorija apie tėvų ir vaikų santykius.

2010-10-13

Labai gera knyga, tiesa dar tik įpusėjau ją, bet man labai patinka. Pritariu Daivai, kad vaikus reikia saugoti ir apsaugoti, o ne graužtis nagus ir griebtis priemonių po to kai kažkas atsitinka.

2010-08-11

Knyga labai aktuali ir mūsų lietuviškai nūdienai. Turėtų perskaityti kiekviena, kuri augina bent vieną vaiką. Vaikus reikia saugoti, o ne versti juos sumokėti už mūsų klaidas.

Parašykite atsiliepimą apie "Kalbanti tyla (Marcipano valandos)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Kalbanti tyla (Marcipano valandos), kurią skaitytojams dovanoja Heather Gudenkauf. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Heather Gudenkauf su knyga Kalbanti tyla (Marcipano valandos) jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Kalbanti tyla (Marcipano valandos) patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Heather Gudenkauf. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Kalbanti tyla (Marcipano valandos) palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Kalbanti tyla (Marcipano valandos)" perkama kartu