0

Kalbasi susitikę

  • Nuolaida knygai -27%
Kaina internetu: 9,59 €
Kaina knygyne: 12,99 €*
Sutaupote: 3.40 € (27%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Kalbasi susitikę

  • Leidėjas: Lietuvos rašytojų sąjungos leidykla
  • Išleidimo metai: 2020
  • Formatas: 15x22, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 176
  • ISBN ar kodas: 9786094801457

2021-02-28 9.59 InStock
Į krepšelį
Knygos "Kalbasi susitikę " aprašymas

Lietuvos nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatės Vandos Juknaitės knygoje „Kalbasi susitikę“ surinkti 2002-2010 metų laikotarpio pokalbiai su visa puokšte įdomių pašnekovų. Interviu su įvairių sričių ir skirtingo išsilavinimo atstovais buvo skelbti mūsų šalies žiniasklaidoje. Vienoje vietoje surinkti tekstai vėl atskleidžia temas, kuriomis įprastai domisi prozininkė. Tai yra aistra gyventi nepaisant socialinės aplinkos, santykis su savimi bei pasauliu.

Vanda Juknaitė garsėja kaip jautri autorė, kuri tekstuose iškelia socialinių problemų klausimus. Rašytoja dažnai kalba apie žmogaus vertę, atsakomybę, pareigą, meilę gyvenimui. „Kalbasi susitikę“ pokalbiai taip pat atspindi Vandos Juknaitės braižą. Įvairių pašnekesių metu daugiausiai buvo nagrinėtos drąsos gyventi temos. Ši drąsa ir veržlumas nepaiso skirtumų tarp įvairių išsilavinimų bei profesijų žmonių. Vidinė žmogaus valia daro įtaką kultūros gyvavimui ir keičia socialines stigmas.

„Kalbasi susitikę“ skaitytojams piešia vaizdingą gyvenimo paveikslą, kuriame niekada neišblėsta vilties spindulys. Tai pozityvūs tekstai apie gyvenimą, žmogiškuosius ryšius bei laiko tėkmę.

Skaitytojai knygoje ras autorės pokalbį su žymia grafike, Mažosios Lietuvos kultūros puoselėtoja Eva Labutyte. Dalyvausime ir pašnekesyje su skulptoriumi Stanislovu Kuzma pavadintame jo žodžiais: "Aš nuolat šoku per ugnies lanką". Rašytoja kalbino ir Lietuvos literatūros tyrinėtoją, profesorę Viktoriją Daujotytę, taip pat profesorę literatūrologę Vandą Zaborskaitę bei rašytojo Balio Sruogos dukrą Dalią Sruogienę. Į leidinį „Kalbasi susitikę“ įtrauktas susirašinėjimas su Icchoku Meru ir pašnekesys su rašytoja Jurga Ivanauskaite, kuriame moterys diskutavo religijos temomis. Deja, ne vieno pašnekovo tarp mūsų jau nebėra, tad „Kalbasi susitikę“ tampa ir savotišku minčių paminklu.

Vanda Juknaitė gimė 1949-tais metais, Rokiškio rajone. Ji yra lietuvių prozininkė, dramaturgė, eseistė. Autorė Vilniaus universitete studijavo lietuvių kalbą ir literatūrą. Ji dirbo mokytoja bei dėstė Vilniaus muzikos akademijos Klaipėdos fakultetuose, vėliau Lietuvos edukologijos universitete. Rašytoja kelis metus vedė radijo laidą „Rizika gyventi“. 2008-tais metais autorė buvo apdovanota Lietuvos nacionaline kultūros ir meno premija, taip pat Vanda Juknaitė gavo Žemaitės, Juozo Grušo, G. Petkevičaitės-Bitės, Lietuvos Respublikos Vyriausybės meno premijas. Autorė parašė devynias knygas.

Parašykite atsiliepimą apie "Kalbasi susitikę "

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Eseistika ir publicistika

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Kalbasi susitikę , kurią skaitytojams dovanoja Vanda Juknaitė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Vanda Juknaitė su knyga Kalbasi susitikę jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Kalbasi susitikę patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Vanda Juknaitė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Kalbasi susitikę palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Kalbasi susitikę " perkama kartu