0
Šiuo metu neparduodama
Naujausia Kristinos Sabaliauskaitės knyga PETRO IMPERATORĖ jau prekyboje!

Jus tikrai sudomins kuri nors knyga iš pasiūlymo ATPIGO!!
Informacija

Kalbėk

  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2013
  • Formatas: 13x20, minkšti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 224
  • ISBN ar kodas: 9786090108895

Šiuo metu neparduodama

Aprašymas
Knyga „Kalbėk“ – pirmoji šiuo metu jau populiarios JAV rašytojos, „Žiemos mergaičių“ autorės Laurie Halse Anderson knyga, sulaukusi ne tik didelio skaitytojų dėmesio, bet ir kritikų bei vaikus ir jaunimą nuo smurto ginančių institucijų pripažinimo. Publishers Weekly buvo išrinkta geriausia metų knyga.

Devintokai suvaromi į salę. Iškart susiskirstome klanais – Sportininkai, Kaimo Šaunuoliai, Kvaišos Eruditai, Palaikymo Komandos Šokėjos, Nevykėliai, Europos Atliekos, Būsimieji Amerikos Fašistai, Kudlotosios, Martos, Kenčiančios Menininkės, Aktorės, Gotai, Niektauzos. Aš nepriklausau nė vienam. Paskutines rugpjūčio savaites iššvaisčiau žiūrėdama prastus animacinius filmukus. Nevaikščiojau po parduotuves, nevažiavau prie ežero, nėjau į baseiną, nekėliau telefono ragelio. Devintą klasę pradedu su nevykusia šukuosena, nevykusiais drabužiais, nevykusiu požiūriu. Ir neturiu su kuo sėdėti.

Nuo pat pirmosios akimirkos Meriveterio vidurinėje mokykloje Melinda Sordino suvokia, kad čia bus atstumtoji. Ji sužlugdė paskutinį vasaros vakarėlį, nes niekam nieko nepaaiškinusi iškvietė policiją, taigi senosios draugės nebenori su ja kalbėtis, o nauji bendramoksliai žiūri kreivai.
Atstumta draugų ir neįstengdama papasakoti, kas nutiko per aną vakarėlį, Melinda nuo visų atsitveria tylos siena ir užsidaro savyje.
Tačiau slegiantys prisiminimai niekur neišnyksta, kol vieną dieną kai kas nutinka ir ji prabyla...

„Norėčiau tikėti, kad „Kalbėk“ padeda jums prabilti. Tačiau ši knyga tėra įrankis. Tikrieji didvyriai iš tiesų esate jūs, pasiekę dugną – pro baimę ir gėdą, nusivylimą ir pyktį – ir suradę drąsos prabilti, išpasakoti savąsias istorijas. Iš visos širdies gerbiu jus.
Maya Angelou savo knygoje „Moters širdis“ rašė

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu