Tik šiandien! -5% extra nuolaida su kodu: PIGU (nuolaidos sumuojasi)

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Kalbos kultūros pratimai

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2024-07-31 1.92 SoldOut

Knygos „Kalbos kultūros pratimai“ aprašymas

Šiuo pratimų rinkiniu siekiama sudaryti gebėjimą atpažinti ir ištaisyti kalbos normų pažeidimus, skatinti rinktis reikiamas raiškos priemones, tobulinti taisyklingos vartosenos įgūdžius, ugdyti taisyklingos, stilingos viešosios kalbos poreikį. Pratimai išdėstyti pagal kalbos lygmenis. Pabaigoje pateikiami papildomi sakiniai ir tekstai, skirti studijuotiems dalykams pakartoti ir apibendrinti. Ši mokomoji knygelė skiriama VPU bakalauro studijų lituanistams, kitų aukštųjų mokyklų, ypač filologinių specialybių, studentams, taip pat vyresniųjų klasių mokiniams, mokytojams ir visiems taisyklingos kalbos siekiantiesiems.


Parašykite atsiliepimą apie „Kalbos kultūros pratimai“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą „Kalbos kultūros pratimai“, Vidas Valskys. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Vidas Valskys su knyga „Kalbos kultūros pratimai“ jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga „Kalbos kultūros pratimai“ patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Vidas Valskys. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą „Kalbos kultūros pratimai“ palikti ir jūs.

 


Dažnai su „Kalbos kultūros pratimai“ perkama kartu