-10% NUOLAIDOS KODAS VISKAM: SPALIS

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Kalbos patarimai 1. Gramatinės formos ir jų vartojimas

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2016-04-07 patogupirkti.lt

Ne, šiuo metu neturime.


Šiuo metu neparduodama

2022-10-31 1.58 SoldOut

Knygos "Kalbos patarimai 1. Gramatinės formos ir jų vartojimas" aprašymas

"Kalbos patarimai – tai patarimų rinkinys redaktoriams, kalbos tvarkytojams, mokytojams, studentams. Šis darbas išaugo iš Kalbos praktikos patarimų. Jis leidžiamas iš pradžių atskiromis knygelėmis, sudarytomis pagal kalbos lygmenis. Glaustai pateikiami dabartinės bendrinės kalbos vartosenai aktualūs įvairuojantys dalykai, parodomas kalbos reiškinių santykis su bendrinės kalbos normomis, mėginama atskleisti norminės vartosenos polinkius. Vertinamųjų reiškinių santykiui su kodifikuotomis bendrinės kalbos normomis žymėti ir kalbos polinkiams nusakyti vartojami keturi vertinimo laipsniai.Pirmojoje knygelėje pateikiamos įvairių gramatikos dalykų rekomendacijos (keletos ar keleto dienų? dvejis ar dvejus metus? ikra ar ikrai? mėgiamas ar mėgstamas? ir pan.).Knygelės tekstas apsvarstytas Valstybinės lietuvių kalbos komisijos. Rengimą ir leidybą rėmė Valstybinė lietuvių kalbos komisija pagal Valstybinės kalbos vartojimo ir ugdymo 1996–2005 metų programą."Kiti taip pat domėjosi


2016-04-07

Ne, šiuo metu neturime.

2016-03-08

Laba diena, ar turite šią knygelę?

Parašykite atsiliepimą apie "Kalbos patarimai 1. Gramatinės formos ir jų vartojimas"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Kalbos patarimai 1. Gramatinės formos ir jų vartojimas", Aldonas Pupkis, Rita Miliūnaitė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Aldonas Pupkis, Rita Miliūnaitė su knyga "Kalbos patarimai 1. Gramatinės formos ir jų vartojimas" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Kalbos patarimai 1. Gramatinės formos ir jų vartojimas" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Aldonas Pupkis, Rita Miliūnaitė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Kalbos patarimai 1. Gramatinės formos ir jų vartojimas" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Kalbos patarimai 1. Gramatinės formos ir jų vartojimas" perkama kartu