BLITZ! ⚡ BLITZ! ⚡ BLITZ! ⚡ Ypatingos knygų kainos RIBOTĄ LAIKĄ! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Kalbos patarimai 2 (S1). Sintaksė: Linksnių vartojimas

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-09-30 1.73 SoldOut

Knygos "Kalbos patarimai 2 (S1). Sintaksė: Linksnių vartojimas" aprašymas

"Antrąją naujųjų Kalbos patarimų knygelę, skirtą sintaksės reiškiniams, sudaro trys dalys: 1) linksnių vartojimas, 2) prielinksnių ir polinksnių vartojimas, 3) įvairūs kiti sintaksės dalykai. Dėl didelės apimties jos leidžiamos atskirai. Šioje knygelėje pateikiamos bendrinės lietuvių kalbos linksnių vartojimo rekomendacijos (pasitaikė skyrybos klaidos ar klaidų? projektą grąžino papildymui ar papildyti? teismo jurisdikcijoje esantis ar teismo jurisdikcijai priklausantis klausimas? ir pan.).Knygelės tekstas apsvarstytas Valstybinės lietuvių kalbos komisijos. Rengimą ir leidybą rėmė Valstybinė lietuvių kalbos komisija pagal Valstybinės kalbos vartojimo ir ugdymo 1996–2005 metų programą."Parašykite atsiliepimą apie "Kalbos patarimai 2 (S1). Sintaksė: Linksnių vartojimas"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Kalbos patarimai 2 (S1). Sintaksė: Linksnių vartojimas", Aldonas Pupkis, Rita Miliūnaitė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Aldonas Pupkis, Rita Miliūnaitė su knyga "Kalbos patarimai 2 (S1). Sintaksė: Linksnių vartojimas" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Kalbos patarimai 2 (S1). Sintaksė: Linksnių vartojimas" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Aldonas Pupkis, Rita Miliūnaitė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Kalbos patarimai 2 (S1). Sintaksė: Linksnių vartojimas" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Kalbos patarimai 2 (S1). Sintaksė: Linksnių vartojimas" perkama kartu