TIK ŠIANDIEN -10% NUOLAIDA VISKAM SU KODU: GRUODIS

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Kalbos reabilitacija

14,99 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-12-31 14.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Kalbos reabilitacija" aprašymas

Knygoje "Kalbos reabilitacija" glaustai apibūdinamas gebėjimo suprasti kalbą ir kalbėti praradimas, pagrindinės jo priežastys. Aptariami pagrindiniai atskirų afazijos rūšių požymiai, kalbos įvertinimas ir reabilitacija ūmiuoju jos praradimo periodu. Daugiausia vietos mokomojoje knygoje skiriama didaktinei ir kalbinei medžiagai, kurią logopedas pasirinks, atsižvelgdamas į konkretaus paciento bendruosius ir kalbinius gebėjimus.

Knyga skiriama specialiosios pedagogikos (specializacija - logopedija) programos studentams, logopedams, dirbantiems su asmenimis, praradusiais gebėjimą suprasti kalbą ir (ar) kalbėti dėl kalbinių galvos smegenų žievės zonų pažeidimo.

Knygoje pateikta didaktinė kalbinė medžiaga tinka ne tik suaugusiųjų kalbai atkurti, bet ir neišsivysčiusiai vaikų kalbai ugdyti.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Kalbos reabilitacija"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Reabilitacijos knygos

Regina Ivoškuvienė, Janina Varžgalienė pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Kalbos reabilitacija", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Kalbos reabilitacija" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Kalbos reabilitacija" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Kalbos reabilitacija"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Regina Ivoškuvienė, Janina Varžgalienė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Kalbos reabilitacija" perkama kartu