Tik šiandien! -5% extra nuolaida su kodu: PIGU (nuolaidos sumuojasi)

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Kalbotyros darbai: straipsniai, studijos, esė, recenzijos, 3 tomas (1988–2000)

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2024-07-31 1.89 SoldOut

Knygos „Kalbotyros darbai: straipsniai, studijos, esė, recenzijos, 3 tomas (1988–2000)“ aprašymas

III Alekso Girdenio Kalbotyros darbų tome spausdinami 1988–2000 m. kalbininko parašyti straipsniai, studijos, lingvistinės pastabos apie įvairius fonologijos, dialektologijos, teorinės gramatikos, bendrinės kalbos teorijos dalykus, įdomesni pokalbiai su kolegomis ar spaudos darbuotojais. Tome, be kitų dalykų, nagrinėjama Kristijono Donelaičio Metų eilėdara. Daugelis straipsnių pateikiama su santraukomis anglų, rusų, vokiečių kalbomis.Parašykite atsiliepimą apie „Kalbotyros darbai: straipsniai, studijos, esė, recenzijos, 3 tomas (1988–2000)“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą „Kalbotyros darbai: straipsniai, studijos, esė, recenzijos, 3 tomas (1988–2000)“, Aleksas Girdenis. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Aleksas Girdenis su knyga „Kalbotyros darbai: straipsniai, studijos, esė, recenzijos, 3 tomas (1988–2000)“ jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga „Kalbotyros darbai: straipsniai, studijos, esė, recenzijos, 3 tomas (1988–2000)“ patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Aleksas Girdenis. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą „Kalbotyros darbai: straipsniai, studijos, esė, recenzijos, 3 tomas (1988–2000)“ palikti ir jūs.

 


Dažnai su „Kalbotyros darbai: straipsniai, studijos, esė, recenzijos, 3 tomas (1988–2000)“ perkama kartu