0

Kalėdinė pasaka (su CD)

  • Leidėjas: Ciklonas
  • Išleidimo metai: 2004
  • Formatas: 21x30, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 28
  • ISBN ar kodas: 9955-497-63-7

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Kalėdinė pasaka (su CD)" aprašymas

Knygelėje pateikiamos rekomendacijos pedagogams, kurie norėtų su vaikais pastatyti spektaklį.
Taip pat pateiktas autorių kelis kartus tobulintas ir išbandytas scenarijaus variantas, muzikos mokytojos-metodininkės S.Dirsienės specialiai šiam spektakliui sukurtos dainelės ir kompaktinė plokštelė, kurioje įrašytos instrumentinės spektaklio fonogramos.

Parašykite atsiliepimą apie "Kalėdinė pasaka (su CD)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Kalėdinė pasaka (su CD), kurią skaitytojams dovanoja Saulė Dirsienė, Asta Pūslienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Saulė Dirsienė, Asta Pūslienė su knyga Kalėdinė pasaka (su CD) jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Kalėdinė pasaka (su CD) patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Saulė Dirsienė, Asta Pūslienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Kalėdinė pasaka (su CD) palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Kalėdinė pasaka (su CD)" perkama kartu