0

Kalėdinė užduotėlių ir spalvinimo knyga su lipdukais ir kartoninėmis figūromis (3-5 metų vaikams)

  • Nuolaida knygai -25%
Kaina internetu: 4,29 €
Kaina knygyne: 5,69 €*
Sutaupote: 1.40 € (25%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Kalėdinė užduotėlių ir spalvinimo knyga su lipdukais ir kartoninėmis figūromis (3-5 metų vaikams)

  • Leidėjas: Presvika
  • Išleidimo metai: 2018
  • Formatas: 21x29, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 32
  • ISBN ar kodas: 9789955229513

2020-09-30 4.29 InStock
Į krepšelį
Knygos "Kalėdinė užduotėlių ir spalvinimo knyga su lipdukais ir kartoninėmis figūromis (3-5 metų vaikams)" aprašymas

Spalvink kalėdinius paveikslėlius, atsižvelgdamas į piešinėlių kontūrų spalvas. Perskaityk, kas pavaizduota puslapių apačioje, ir priklijuok tinkamus lipdukus. Iš kartono figūrėlių pasidaryk žaisliukus.

Smagiai leisk laiką su šia puikia knyga!

Parašykite atsiliepimą apie "Kalėdinė užduotėlių ir spalvinimo knyga su lipdukais ir kartoninėmis figūromis (3-5 metų vaikams)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Užduočių knygelės

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Kalėdinė užduotėlių ir spalvinimo knyga su lipdukais ir kartoninėmis figūromis (3-5 metų vaikams), kurį parašė . Siūlome ne tik išsamų Kalėdinė užduotėlių ir spalvinimo knyga su lipdukais ir kartoninėmis figūromis (3-5 metų vaikams) aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Kalėdinė užduotėlių ir spalvinimo knyga su lipdukais ir kartoninėmis figūromis (3-5 metų vaikams). Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Kalėdinė užduotėlių ir spalvinimo knyga su lipdukais ir kartoninėmis figūromis (3-5 metų vaikams) dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažniausiai su "Kalėdinė užduotėlių ir spalvinimo knyga su lipdukais ir kartoninėmis figūromis (3-5 metų vaikams)" perkama kartu