0

Kalėdinės dainelės

  • Nauja knyga
Kaina internetu: 13,69 €
Kaina knygyne: 15,59 €*
Sutaupote: 1.90 € (13%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Kalėdinės dainelės

  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2020
  • Formatas: 23x23, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 8
  • ISBN ar kodas: 9786090141434

2020-12-31 13.69 InStock
Į krepšelį
Knygos "Kalėdinės dainelės" aprašymas

Spauskite mygtukus ir klausykitės vaikų įdainuotų Kalėdinių dainelių: „Tyli naktis“, „Kalėdų varpeliai“, „Džiaugsmingų šventų Kalėdų“ ir „Kam, tavo, vilkeli, akelės šviesios?“. Pirmosiose dainelėse išgirsite apie tylų stebuklo laukimą, su trečiąja linkėsite linksmų švenčių, o paskutinioji – apie vilkelį – ypatinga lietuvių liaudies daina. Dainelės lavins vaiko ritmo pojūtį ir muzikinę klausą.

Gražiausios dainelės telydi vaikus per smagiausias metų šventes.

Parašykite atsiliepimą apie "Kalėdinės dainelės"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Knygutės su garsais

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Kalėdinės dainelės, kurį parašė . Siūlome ne tik išsamų Kalėdinės dainelės aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Kalėdinės dainelės. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Kalėdinės dainelės dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažniausiai su "Kalėdinės dainelės" perkama kartu