TIESIOG -30% visoms knygoms su kodu: KALĖDOS

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje *

Kalėdinis RINKINYS. Kalėdinė staigmena. 3-4 metų vaikams

Kaina: 11,10 €
Kaina su kodu: 7,77 €
Nuolaidos kodas: KALĖDOS
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 18-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2023-12-31 11.102 InStock
Į krepšelį

Knygos "Kalėdinis RINKINYS. Kalėdinė staigmena. 3-4 metų vaikams" aprašymas

4 knygelės (3 užduočių ir 1 lipdukų), 250 lipdukų, 6 spalvoti pieštukai, 3 kalėdiniai žaisliukai.

Šioje kalėdinėje dėžutėje vaikai ras 6 spalvotus pieštukus, popieriaus lapą su trijų kalėdinių žaisliukų išklotinėmis ir 4 knygeles. Trijose knygelėse pateikiama įvairius gebėjimus lavinančių užduotėlių, o ketvirtą knygelę sudaro net 250 lipdukų rinkinys! Iš lapo iškirpę ir suklijavę spalvotas išklotines, vaikai pasidarys tris kalėdinius žaisliukus. Juos bus galima kur nors pastatyti arba pritvirtinus siūlą pakabinti ant eglutės. Atliekant smagias užduotis ir užsiimant rankdarbiais lavės pastabumas, loginis mąstymas, rankos judesiai ir jų tikslumas, pažintiniai gebėjimai. Įdomios ir naudingos veiklos užteks per visą kalėdinį laikotarpį!

Linkime geros nuotaikos ir smagių akimirkų!


  • Leidėjas: Presvika
  • Išleidimo metai: 2020
  • Formatas: 21x25, dėžė
  • ISBN ar kodas: 9786094830747

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Kalėdinis RINKINYS. Kalėdinė staigmena. 3-4 metų vaikams"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Užduočių, galvosūkių knygos 6-8 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Kalėdinis RINKINYS. Kalėdinė staigmena. 3-4 metų vaikams", kurį pristato . Siūlome ne tik išsamų "Kalėdinis RINKINYS. Kalėdinė staigmena. 3-4 metų vaikams" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Kalėdinis RINKINYS. Kalėdinė staigmena. 3-4 metų vaikams". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Kalėdinis RINKINYS. Kalėdinė staigmena. 3-4 metų vaikams" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Kalėdinis RINKINYS. Kalėdinė staigmena. 3-4 metų vaikams" perkama kartu