⭐Mūsų 21-ojo GIMTADIENIO FIESTA! Ypatingi pasiūlymai ir šventinės kainos Jums! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Kalėdinių lobių medžioklė. Su erdvine eglute ir atvartėliais

Kaina: 7,59 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2023-02-28 7.59 InStock
Į krepšelį

Knygos "Kalėdinių lobių medžioklė. Su erdvine eglute ir atvartėliais" aprašymas

Mažieji miško žvėreliai kasmet leidžiasi į Lobių medžioklę! Taip jie vadina išslapstytų kalėdinių dovanų paiešką. Surasti sniege paslėptas dovanas nėra lengva, tad žvėreliams reikia tavo pagalbos! O suradęs ir atvertęs visus atvartėlius, galėsi pasidžiaugti nuostabia iš knygos puslapių iškylančia Kalėdų eglute! Linkime džiugios kalėdinės nuotaikos!


  • Autorius:
  • Leidėjas: Presvika
  • Išleidimo metai: 2021
  • Knygos puslapių skaičius: 10
  • Formatas: 26x26, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094831430

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Kalėdinių lobių medžioklė. Su erdvine eglute ir atvartėliais"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Knygos apie Kalėdas

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Kalėdinių lobių medžioklė. Su erdvine eglute ir atvartėliais", kurį pristato . Siūlome ne tik išsamų "Kalėdinių lobių medžioklė. Su erdvine eglute ir atvartėliais" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Kalėdinių lobių medžioklė. Su erdvine eglute ir atvartėliais". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Kalėdinių lobių medžioklė. Su erdvine eglute ir atvartėliais" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Kalėdinių lobių medžioklė. Su erdvine eglute ir atvartėliais" perkama kartu