0

Spalvinimas su smagiomis užduotėlėmis

Kaina internetu: 3,79 €
Kaina knygyne: 4,59 €*
Sutaupote: 0.80 € (18%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Spalvinimas su smagiomis užduotėlėmis

  • Leidėjas: Egmont Lietuva
  • Išleidimo metai: 2020
  • Formatas: 21x30, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 64
  • ISBN ar kodas: 9786090505588

2021-02-28 3.79 InStock
Į krepšelį
Knygos "Spalvinimas su smagiomis užduotėlėmis" aprašymas

Šioje storoje knygoje yra daugybė spalvinimų bei užduotėlių, kurios padės sukurti šventinę nuotaiką ir smagiai bei kūrybingai praleisti laisvalaikį!

Parašykite atsiliepimą apie "Spalvinimas su smagiomis užduotėlėmis"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lipdukų ir spalvinimo knygos

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Spalvinimas su smagiomis užduotėlėmis, kurį parašė . Siūlome ne tik išsamų Spalvinimas su smagiomis užduotėlėmis aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Spalvinimas su smagiomis užduotėlėmis. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Spalvinimas su smagiomis užduotėlėmis dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažniausiai su "Spalvinimas su smagiomis užduotėlėmis" perkama kartu